0216 573 66 13

Ses Yalıtımı Adepan 2cm 150 DNS

Ses Yalıtımı Adepan 2cm 150 DNS

  • Stok Kodu 1946
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az 0 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 19783 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO

SES YALITIMI ADEPAN 2 CM 

2 cm ebatıyla ince oluşundan ötürü her zaman ilk ve en çok tercih edilen yalıtımlar içerisinde yer almaktadır. Renkli ve gri renklerden oluşan tasarımı da her zaman müşterilerinin dikkatini çekmesidir. Ürün ölçüleri genel olarak 100x50 olarak ölçülmektedir. Yüksek performanslı yalıtım sağlayan adepan 2 cm, parça süngerlerin baskı yapılmasıyla oluşturulmaktadır. Belirli ölçü ve kalınlıklarda kesilerek oluşturulan bu ses yalıtım malzemesi kullanıldıkları alanda tam bir referans sağlamaktadır.

SES YALITIM ADEPAN 2 CM NE İŞE YARAR?

Yüksek yoğunluk içerdiği için, ses yalıtımlarını en yüksek performansla göstermektedir. Özellikle zemin kaplamalarında ve şap altlarında kullanılan bu ürün ile her zaman müşteriler memnun kalmaktadır. Yumuşak ve sert karışımı olan bir özellik taşımaktadır. Böylece hem zemine yerleştirilirken hem de üzerine kaplama yapılırken büyük kolaylık sağlamaktadır. Ve son derece gürültüyü en aza indirgeyen bir ürün olduğu ispatlanmıştır.

SES YALITIM ADEPAN 2 CM NERELERDE KULLANILABİLİR?

2 cm nitelik taşımasından dolayı, nakliyat açısından da her zaman kolaylık sağlamaktadır. Kolaylıkla kırpılarak elde edilen bu süngerler hem renkli hem çok kullanışlı hem de yüksek performanslı bir üründür. Ekonomik açıdan da oldukça makul fiyatla sunulan bu ürüne sahip olduğunuzda pek çok geniş alanda kullanabilirsiniz. Ekonomik açıdan kolaylık ve destek sağladığı için her zaman ilk ve en çok tercih edilen yalıtım ürünlerinden birisidir. Usta ellerle ve üstün iş birlikçiliği ile birleşen bu ürün, dilediğiniz her yere rahatlıkla monte edilebilmektedir. Disko, kafe, bar, ev, okul ve aklınıza gelebilecek pek çok yere uygun nitelikler taşımaktadır. Hem alt katlarda hem de üst katlarda tam anlamıyla bir performans göstermektedir. Tüm gürültü problemlerinin çözülmesi için her zaman en büyük alternatifi taşıyan bir üründür. Siz de kullanmak istediğiniz her yerde sahip olduğunuzda en aza indirebilecek ve daha sakin bir yaşam sürebileceksiniz.

Ebat Ve Fiyatlandırma
  • Kalınlık : 2cm
  • Fiyat 1 M² Fiyatıdır.
  • 1 Adet 1m² dir.
  • DNS : 150 KG/M3
2624 / 9.01.2021

Meraba 70 metrekare tavan için maaliyet ne cikar ben dekorasyoncuyum ben yaparım diye umuyorum  Bu işi öğrenmek ve uygulamak isterim 

1 metrekareye maaliyet kaç lira olur malzeme olarak

Bu iş malzemeli metrekare maaliyeti ne olur komşu sesleri gibi

Yönetici Cevabı

Merhaba

Duvar ve tavanlar için ses yalıtımında 443 stok kodlu  33 mm bariyerli adepan önerdiğimiz en iyi üründür.

1 m2 si kdv dahil 107 tl dir.

673 / 18.01.2017
Taban ve bagaj davlumbaz çamurluk içleri v.s ye ses yalıtımı yapmak istiyorum bu ürünü kullanmak istiyorum öneriniz nedir selamlar.
Yönetici Cevabı Aradığınız ürünler sitemizde ses yalıtım kategorisinin altında oto bölümündedir.
415 / 18.05.2016
Binamızın üçüncü katında oturmaktayız. Binamıza bitişik bulunanan birinci katta pastane bulunmaktadır. Pastanenin sandalye masa sürtünme ile havalandırma sistemi seslerinden aşırı rahatsız olmaktayız. Bu görültüye karşı hangi ürünü önerebilirsiniz yardımcı olursanız sevinirim.
Yönetici Cevabı Efendim size gelen sesleri kesme özelliğine sahip bariyerli adepan ürününü öneririm.
402 / 11.05.2016
Spor salonu kuracam da bunu kullansam 2 cm liğini üst kat daire sıkıntı olrmu sesi önleyebilirmi
Yönetici Cevabı Daha Kalın yada bariyerli ürün kullanmanız spor salonu gibi gürültülü bir mekan için daha performanslı olacaktır.
357 / 08.04.2016
Odaya dışardan gelen sesi kesmek istiyorum. Ne önerirsiniz.
Yönetici Cevabı Arama yerine 443 yazınız negatif ses yalıtımı sağlayan Türkiye'deki tek ürün bariyerli adepan 33 mm dir.
219 / 23.01.2016
odalar arası duvara uygulanır mı? Uygulanırsa yapıştırma malzemesi dahil metrekare fiyatı kaç TL, 24 metrekarelik bir alan için uygulanacak malzemenin kargo ücreti kaç TL olur?
Yönetici Cevabı Tabi efendim uygulanabilir size uygun yapıştırıcıyı arama kutusuna adebond yazarak bulabilirsiniz.
Benzer Ürünler