0216 573 66 13

SES YALITIMI VE AKUSTİK ADEPAN BARİYER PİRAMİT SÜNGER

SES YALITIMI VE AKUSTİK ADEPAN BARİYER PİRAMİT SÜNGER

  • Stok Kodu 452
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az 0 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 20606 Kez incelendi
Sınırlı Stok

SES YALITIMI VE AKUSTİK ADEPAN BARİYER PİRAMİT SÜNGER

Piramit şeklinde ve siyah renkten oluşan adepan bariyer piramit sünger kullanım alanları açısından ve kolaylığından ötürü geniş bir yelpazeye sahiptir. İster tavanlarda ister kaplama içlerinde ve dışlarında isterseniz de ihtiyaç duyduğunuz her alanda rahatlıkla kullanabilmeye elverişlidir.

Ses yalıtım ürünleri arasında her zaman daha çok tercih edilen ve kaplanan ürünlerden biridir. Piramit şeklinde tasarlandığından dolayı kaplama yapması ve monte etmesi her zaman daha kolaylık sağlamaktadır.

Çünkü diğer süngerler dümdüz kesilirken bariyer piramit sünger piramit şeklinde kesilmektedir. Böylece köşelere de daha rahat yerleşim sağlayabilmektedir. Evlerde, fabrikalarda, okullarda, kafelerde, barlarda, diskolarda ve daha pek çok alanda kullanıma açılarak gürültüyü en aza indirebilmektedir. Kullanıldığı her alana mutlaka en üst seviye performansla etki etmekte ve içeriden ya da dışarıdan gelen sesleri mutlak surette en aza indirgemektedir.

Ses yalıtımı ve akustik süngerlerin kırpılarak en üst seviyede birleştirildiği piramit sünger, bariyer takviyesi ile güçlendirilerek piyasaya sürülmektedir. Oldukça ekonomik fiyatlarla satışa sunulan bu ürün, temin etmek isteyenler için her zaman kampanyalı ve indirimli olarak sunulmaktadır. Çoğu yerden temin edebileceğiniz bu ürüne sahip olunca, gereksiz tüm gürültülerden uzaklaşmış olacak ve daha sakin bir yaşama adım atabileceksiniz. Bu teknik özelliklere sahip olan piramit sünger en iyi ses kaybı ürünleri arasında yer almaktadır.

Tam anlamıyla %100’e kadar yüksek performans sağlayan bir özellik taşımaktadır. Dilediğiniz her mekanda kullanarak sizler de sesleri en aza indirgeyebilirsiniz. Böylece hem ekonomik bir malzemeye sahip olmuş olacak hem de gereksiz gürültülerden tam anlamıyla kurtulmuş olacaksınız. Siyah olması açısından da sesi daha kuvvetli emen bir özelliğe sahiptir. Eğer ses yalıtımından tam bir yarar sağlamak istiyorsanız ilk önerilen üründür. 

Ebat Ve Fiyatlandırma
  • Kalınlık : 68mm
  • Fiyat 1 M² Fiyatıdır.
  • 1 Adet 1m² dir.
3029 / 13.03.2022

Yan komşumun seslerini duymamak icin bu ürün yeterli olur mu direkt duvara yapıştırarak monte etmek istiyorum 

Yönetici Cevabı

Merhaba ,

baktığınız ürünün satışı yok. onun yerine 33 bariyerli adepan kullnabilirsiniz kodu 443

1429 / 13.7.2018

Merhaba,Üstündeki piramit sünger yanmaz değilmi ? İtfaiye kapısı üzerine takılacak. Birde yapışkanı ile birliktemi gönderiyorsunuz ve nasıl bir  yapıştırıcı gerekiyor.

Yönetici Cevabı

Merhaba,Bahsetmiş oldugunuz üründeki piramit sünger yanmaz özellige sahiptir.Yapıştırma aşaması ise Adebond 3 KG kullanmanız gerekir.BAhsetmiş oldugum yapıştırıcı 10m2 alan için yeterli olmaktadır.

 

596 / 23.09.2016
Merhaba Evimizde 200cmX200cm olculerinde yere kadar olan pencereler var. Bu urunden 200cmX100cm 2 tane alip geceleri camin onune koysak dışarıdan gelen sesi keser mi? Cam yaslandiginda ayakta durabilecek bir madde mi bu?
Yönetici Cevabı 443 Stok Kodlu ürünümüzü öneririm.
Benzer Ürünler