0216 573 66 13

SES YALITIMI VE AKUSTİK ADEPAN BARİYER YUMURTA SÜNGER

SES YALITIMI VE AKUSTİK ADEPAN BARİYER YUMURTA SÜNGER

  • Stok Kodu 453
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az 0 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 22468 Kez incelendi
Sınırlı Stok

SES YALITIMI VE AKUSTİK ADEPAN BARİYER YUMURTA SÜNGER

100 cm x 100 cm ölçülere sahip olan bariyer yumurta sünger, diğer yalıtım süngerlerine oranla daha fazla tercih edilmektedir. Tamamen kendine özgü özellikler taşıyan bir üründür. Normalde ses yalıtım süngerleri, kırpılmış olan süngerleri basınç uygulanmasıyla birleştirilirken, bariyer yumurta sünger şekil verilerek üretilmektedir. Kullanıldığı alanlarda ses ve gürültüleri en aza indirgeyen tek yalıtım ürünüdür. Siyah rengi ve bariyerli yumurta şekilleri sayesinde sesi içine en güçlü şekilde emen bir üründür. Diskolarda, barlarda, cafelerde, evlerde, okullarda, asansör odalarında, öğrenci yurtlarında, motor odalarında, kontrol odalarında, stüdyolarda, ofislerde ve aklınıza gelen her türlü gürültü barındıran alanda bu ürünün kullanımı uygundur. Ayrıca en önemli özellikleri içerisinde ise yanmaz bir nitelik taşıyor olmasıdır. Bu ürünün kullanıldığı alanlarda herhangi bir yangın durumu olursa, yalıtımın bulunduğu alanlar kesinlikle zarar görmeyecektir.

Böylece çok yönlü bir özelliği olduğunu da görmüş olacaksınız. Sesi en aza indirgemesinin yanısıra yanma durumlarına da karşı gelecektir. Uzunluğu 100 santimetre, genişliği 100 santimetre ve yüksekliği ise yalnızca 5 santimetredir. Bu ebatlarının önceliği ve kullanışından ötürü her zaman monte edilmesi ve kaplanması kolaylıkla halledilebilmektedir. Üstelik kesinlikle sağlığa zarar veren bir özellik taşımaz. Hem ses yalıtımını hem de akustik dengeleri sağlamak adına yüksek performansla üretilmiş bir üründür. Bu sebepten dolayı her zaman işini en güzel şekilde yapabilmektedir. Dürülmesi, katlanması ve monte edilmesi açısından kolaylık sağlamasının yanısıra, kullanım açısından da uzun ömürlü bir garantiye sahiptir. Dilediğiniz her an her yerden temin edebileceğiniz bu ürünü kullanmaya başladığınız andan itibaren gürültülerin en aza indiğinin farkına varacak ve tamamen memnuniyetle ve güvenle kullanmaya devam ediyor olacaksınız.

Ebat Ve Fiyatlandırma
  • Kalınlık : 6,5cm
  • Fiyat 1 M² Fiyatıdır.
  • 1 Adet 1m² dir.
  • Ebatlar : 100cm x 100cm dir.

Not : Özel üründür istenildiği taktirde 3 gün içinde üretilmektedir.

ses yalıtım süngeri

3818 / 17.08.2022

Merhaba,

5. katta oturuyoruz ve elektronik baterimiz var. Davullara ve Kick e vurduğumuz zaman hem duvardan hem de yerden ses gidiyor alt katlara. Bu gürültüyü kesmek ve rahat çalışabilmek için bu ürün mü uygundur, yoksa başka bir ürün öneriniz olur mu? 

 

Yönetici Cevabı

Merhaba,

detaylı bilgi için 0542 200 4040 iritbata geçiniz

2841 / 8.05.2021

Merhabalar, acaba bu ürün kapıya uygulanabilir bir ürün mü ?, Etkisini yüksek oranda görür müyüz ?...

Yönetici Cevabı

Merhaba;

Basetiğiniz ürünün etkili olabilmesi için  kapının imalat aşamasında araya konulmasını tavsiye ediyoruz.

406 / 13.05.2016
İyi çalışmalar. Size Eskişehir'den yazıyorum.Burada cafe işletmekteyim.Yaklaşık 100 metrekare lik bir ses izolasyonuna ihtiyacımız var.Üst kat komşumuz rahatsız ve sürekli şikayet etmekte. Bu ürün işyerimin tavanına uygulayabileciğimiz bir ürünmü. Kendimiz yapabilirmiyiz ve 100 metrekare almış olsam ödemesini nasıl yapabilirim.Bu konularda bilgi istiyorum.Teşekkürler...
Yönetici Cevabı Efendim ürünü kendinizde uygulabilirsiniz. Ödeme Şekilleri ile alakalı firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
160 / 23.12.2015
ürün tanesi kaç metre kare ayrıca uygulaması nasıl kendi başımıza uygulama yapabılırmıyız
Yönetici Cevabı Ürünün Fiyatı M² Dir. Kendiniz Yapabilirsiniz.
106 / 20.11.2015
Boyut ve renk seçenekleriniz nedir?
Yönetici Cevabı Bu Ürünün üzeri yanmaz sünger kaplı olduğu için sadece siyah yapılabilir.
Benzer Ürünler