0216 573 66 13

Melamin sünger modeli önemli seviyelerde tercih oluşturmaktadır. Özellikle bu sünger modelinin açık hücreli akustik sesleri dağıtması da önemli bir detaydır. Basotect

Sesleri ciddi oranda emmesi ve yayılmasını engellemesi adına Melamin süngerler tercih edilen modellerden olmuştur. Kullanışlı yalıtım modeli olması ve seslere karşı özellikle kalabalık mekânlarda insanların çeşitli modeller kullanması ve istenilen sonuçların uygun bir şekilde alınması da çok önemlidir. Ayrıca bilinmelidir ki Evlerde, iş yerlerinde ve sesli mekânlarda sesin karşı tarafa yayılmasını engellemek ve çok fazla rahatsız edici durumlara karşı önemli bir görev gösterecek ürün özelliğindedir. Böylelikle insanlar bu modeli kullanırken herhangi bir sorun ile karşılaşmayacak ve bu sünger modeli ile çevresel faktörleri en aza indirmiş olacaktır.

basotect sünger

Melamin Süngerler

Yüksek fiyatlı olmaması önemli bir durumdur. Özellikle insanlar bu modellerden çok yüksek fiyatlar ile belirlenmiş bir ölçüt istememekte ve belirtilmiş bir düzende gitmektedir. Belirlenmiş sabit ölçüleri olmakla beraber paket halinde satılan ve istenilen düzende var olan bir özelliktedir. Kolay kullanım koşulları ve tercih edilecek modellerin de yaygın bir şekilde belirlenmesi ile birlikte 20 adet plaka şeklinde de satılmaktadır.

Bu süngerlerinde çeşitli renk modelleri bulunmakla beraber yaygın olarak tercih edilen Melaimin renk modeli beyaz standart olarak satılmaktadır. Ayrıca istenilen renklerde üretim de sağlanmaktadır. Böylelikle istenilen düzende seçilebilecek ve uygulanabilecektir.  Özellikle mekanlar için renk uyumunu sağlayacak şekilde üretimi devam ettirilir.


Toplu Alımlarda İndirim Yapılmakdatadır.

Mehmet Alı Sonmez
2927 / 5.08.2021

merhaba benim tv ünitesi merdiven boşluğu olduğuyerde ve sesi merdi ven boşluğu çekiyor bu melemi sünger ile kaplasak sesi kesermi teşekürler

Yönetici Cevabı

Merhaba, 33 mm bariyerli adepan sesin geldiği yere uygulanırsa ses yalıtımını sağlar. 

serkan güney
1021 / 16.11.2017

ürünün m2 ağırlığı nedir.?  tavan kaplama yapılması için uygulama nasıl yapılır.?

Yönetici Cevabı

m³ ağırlığı 10kg'dur