0216 573 66 13

havuz kimyasalları

Aqualife Havuz Kimyasalları

Superpool Havuz Kimyasalları

Quardex Havuz Kimyasalları

Havuz Izgaraları

Havuz Temizlik Ekipmanları

Havuz Oyuncakları

Olimpik havuz ekipmanları

Havuz Robotu

Havuz Pompaları

Havuz Filtreleri

Havuz İçi Ekipmanları

Elektrik Kumanda Panoları Ve Trafolar

Havuz Kenar Ekipmanları

Dezenfeksiyon Ekipmanları

Isıtma Ekipmanları ve Nem Alıcılar

Havuzların bireysel veya toplu kullanım amacı fark etmeksizin hem sarf, hem bakım hem de servis malzemelerine ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçların doğru ve eksiksiz giderilmesi havuzların faaliyetlerini sorunsuz sürdürmesi için en elzem durumdur. Bu malzemeleri bir arada bulup ayrıntılı inceleme yaparak satın alabileceğiniz web sitemiz hizmetinizdedir.

Sitemizde havuzlarınız için gerekli olan tüm sarf ve kullanım malzemeleri mevcuttur. Gerek bakım gerekse temizlik ürünleri web sitemizde ayrıntılı bilgileri ve görselleri ile sizlere sunulmaktadır. Havuz kimyasalları bu kategoride bulacağınız önemli ürün gruplarındandır. Bu kimyasal temizlik ve korunma için ve de hijyenik kullanım için önem taşıyan ürünlerdir. Her birinin mutlaka gerekli standartları karşılaması ve başta insan sağlığı açısından uygun olması en önemli kriterdir. Bunun haricinde fonksiyonel ürünler olarak, hedeflenen amacı sağlamaları da diğer önemli bir konudur. Sitemizde mevcut tüm ürünler gibi havuz kimyasalları da kendini kanıtlamış ve sertifikalı ürünlerdir. Klor, yosun önleyici, pH düşürücü ve yükseltici, kışlık bakım ürünleri sizler için özenle seçilmiş ve listelenmiştir. Bunun dışında bu kategoride havuz ekipmanları da yer almaktadır. Havuz kenar malzemeleri, temizlik fırça ve kepçe gibi ürünler ve sapları, filtreler ve de çeşitli nozüller bu kategorinin diğer önemli ürünleri olarak web sitemizde yer alırlar. Her biri için en kaliteli ve kullanışlı alternatifler sizler için özenle seçilmiştir. Havuz ürünlerimizin en ilgi çekici ve en eğlenceli kategorisi havuz oyuncaklarıdır.

Çocuklarınız için güvenle tercih edip, satın alabileceğiniz havuz makarnaları, yüzme tahtaları, oturma minderleri, deniz sandalyeleri havuz keyfinin çocuklarınızca en güzel şekilde yaşanmasını sağlayacaktır. Tüm bu ürünler gerekli testlerden geçirilmiş ve çocuklarınıza uygun ürünler olarak web sitemizde satışa sunulmuştur. Son ürün grubumuzda ise havuz kimyasal paketleri yer alır. Daha fazla tüketim veya ürünlerin grup halinde satışı için tasarlanan bu kategoride de klor, yosun önleyici, ayak dezenfektanı gibi ürünler ve bakım paketleri yer alır. Havuzlarınızın güvenli ve keyifli kullanımı için aradığınız tüm havuz malzemeleri için web sitemizden kolaylıkla ve güvenle satın alma yapabilirsiniz.

havuz malarnası ve havuz oyuncakları

robodeep havuz robotu

metin Onay
2872 / 26.05.2021

bugün satın aldığım sipariş no34784 olan ürün kargoya ne zaman verilir?verildiğinde kargo takip numarasını mail adresime gönderebilirseniz memnun olurum teşekkürler

Yönetici Cevabı

MERHABA;

SİPARİŞİNİZ KARGOYA VERİLMİŞTİR.

  MNG KARGO

TAKİP NUMARASI : IN-695009 

abdullah
1232 / 14.3.2018

Deniz makarnası 10 paket 60 lı(600 adet) alacak olursak nakit fiyatı ne olur.

Yönetici Cevabı

İçerenköy Şube Ara: 0216 573 66 13 iletişim için