0216 573 66 13

SES YALITIMI ADEPAN 3 CM 180 DNS

SES YALITIMI ADEPAN 3 CM 180 DNS

  • Stok Kodu 1944
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az 0 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 13439 Kez incelendi
Sınırlı Stok

SES YALITIMI ADEPAN 3 CM

Bu ses yalıtım ürünü size birçok alanda kolaylık sağlayacak nitelikte eşsiz bir üründür.  Bu ürünün hem ekonomik hem de sonuç odaklı bir ürün olduğundan dolayı çok farklı alanlarda kullanılmaktadır. Bu ürünün içeriğini incelemek gerekirse kırpık sünger parçalarının sıkıştırılması sonucunda belli ölçüler ile kesilmesi ile oluşmaktadır. Oldukça performansı yüksek bir üründür. Özellikle ses seviyesinin yüksek olduğu alanlarda fazlaca bir performans göstermektedir. Bu ürünün titreşim özelliğinin olması sebebiyle zemin kaplamalarında da kullanılabilir ve yüksek performans sağlar. Ürün ekonomik açıdan da uygundur ve çok farklı yerlerde fazlaca kullanılır.

Adepan ses yalıtımı kullanım alanları

Söylediğimiz gibi oldukça fazla kullanım alanı vardır bu eşsiz ürünün.  Ofislerde, ses kaydı yapılan stüdyolarda, atışların yapıldığı poligonlarda, havaalanlarında, fabrikalarda, açık planlanmış ofislerde ve iç mekanların ses yalıtımı gibi birçok alanda bu ürün kullanılmakta olup, yapıldığı alanda oldukça yüksek performans sağlar. Ürün 3 cm olup, 180 dansitedir. Artık apartmanda diğer dairelerden gelen seslerden rahatsız olma devrine son veriyoruz. Bu ürün ile eviniz huzur bulacak ve gürültü kesilecek. Sektörde yer alan diğer rakiplere göre bu eşsiz ürün fark yaratmaktadır. Fiyatlar metrekare üzerine hesaplanmakta olup en uygun fiyat felsefesi ile ürün satışı yapılmaktadır.

Ürünün özelliklerini özet geçmek gerekirse bu ürünün oldukça fazlaca kullanım alanı olup, isteğe göre farklı ölçüleri de mevcuttur. Ses yalıtım sektöründeki bu lider ürün ile oldukça iyi ses izolasyonu sağlamanız mümkündür. İstenilen her bölgede rahatlıkla ses yalıtımı için kullanmanız mümkündür. 3 çeşitte farklı kalınlığa sahip adepan ürünlerinden ihtiyacınıza göre seçiminizi yaparak, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ürünün maksimum ebatları 100 cm genişlik ve 200 cm uzunluğa sahiptir.

Ebat Ve Fiyatlandırma
  • Kalınlık : 3 cm
  • Fiyat 1 M² Fiyatıdır.
  • 1 Adet 1m² dir.
3857 / 15.11.2022

komşu daire ile ortak duvarımız var. gürültüleri çok fazla geliyor. yaklaşık 10 metre karelik bir duvar %80 üzeri bir ses yalıtımı için ne yapabiliriz.maliyeti ne olabilir.bilgi verirseniz memnun olurum.

Yönetici Cevabı

merhaba,

ortak yan duvarlarda 33 mm bariyerli adepan kullanabilirsiniz ürün fiyatı 1 m2 175,5+kdv dir.

2730 / 28.02.2021

Merhaba 

yatak odam ana yol bakıyor ve dışarıdan araba sesi ve insanların sesi çok geliyor balkon kompile Pimapen kapattırdım fakat ses kesilmedi pimapen bölmelerinde izocamlı levha var 4 bölme var iç derinlik 3 cm 115x80 ebatlarında bu bölmelerin içine yapışkanlı yalıtım levhası yapıştırmayı düşünüyorum. Konu ile ilgili tavsiye edebileceğiniz malzeme mümkünmü acaba yardımlarınızı beklerim

Yönetici Cevabı

Merhaba

Dışardan gelen sesleri önleyebilmeniz için duvarlarınıza ve tavanınıza sitemizde bulunan 443 stok kodlu 33 mm bariyerli adepan sünger uygulaması üzerine alçıpan yaparsanız % 70 ie 85 arası ses yalıtımı sağlarsınız.

 0542 200 40 40 numaradan bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

1927 / 7.8.2019

Üst katım yatak odamın üstünü oturma odasına çevirdi, Doğal olarak üst kattaki televizyon, yürüme, konuşma ve darbe sesleri aşağıya geliyor. Sesin daha yüksek oranda katı yüzetlerde iletilerek geldiği biliyorum. Ama büyük oranda azaltacağını düşündügüm için sadece üst tavana asma tavan uygulaması yapacağım. Tavan ile asma tavan arası boşluk bırakılarak 1.5 cm alçıpan levha ile kapatılacak.  Boşluk kısmında hangi sıra ile hangi yalıtım malzemesi kullanılmalı, temel amaç üst komşudan gelen sesleri kesmek. (ÖR: oluklu sunger + bosluk + pp kaplama + alçıpan panel gibi). Bu sesi ne oranda keser. Fiyat / performans etkin yöntem önemlidir. Bütçe çok aşmak istemiyorum.

Yönetici Cevabı

Merhaba,

Öncelikle malzemeyi tanıtayım sizlere;

33 mm Bariyerli Adepan Duvar ve Tavan için uygulanan için uygulanan 1 malzememizdir.

% 70 oranında ses yatılımı sağlar.

Bu 33 mm Bariyerli Adepan malzemesinin sür yapıştır mantığı ile uygulama yapılır.

Üzerine uygulanacak Alçıpan ile ses yalıtımı % 80-85 dolaylarında ses yalıtımı sağlanır.

 

 

622 / 25.10.2016
Arka binada soğuk hava deposu var sürekli uğultu şeklinde ses geliyor bu ürün yeterli midir?
Yönetici Cevabı Size daha profesyonel olan 443 stok kodlu ürünü öneririm.
290 / 09.03.2016
alt kata giden sesleri kesmek istiyorum bu ürün bu hususta ne derece başarılıdır?
Yönetici Cevabı Nasıl Bir uygulama yapmayı düşünüyorsunuz?
170 / 28.12.2015
Apartman dairesinde oturuyorum. bitişiğimdeki komşumdan çok ses alıyorum. Bu ürün yan odandan gelen konuşma sesleri, ağlama sesleri ve müzik seslerini engelleme konusundan ne kadar başarılı?. Nasıl uygulanıyor ? uygulandıktan sonra boyanabiliyor mu ? Teşekkür ederim.
Yönetici Cevabı Efendim Türkiyede gelen sesleri kesebilen tek ürün var oda stopk kodu 443 olan bariyerli adepan ürünümüzdür.
Benzer Ürünler