0216 573 66 13

SES YALITIMI ADEPAN 5 CM

SES YALITIMI ADEPAN 5 CM

%40 İndirim
552,50 TL 331.50 TL + KDV
  • Stok Kodu 435
  • Stokta 5000 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 3 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 45210 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO
 

SES YALITIMI ADEPAN 5 CM

Bu mükemmel ürün sektörde adından sıkça söz ettirerek ses yalıtımı konusunda da kendini kanıtlamıştır. Diğer ürünleri sollayarak en üst sıralarda yerini almıştır.

Şimdi sizlere ses yalıtımı adepan 5 cm hakkında detaylı bilgilere yer verelim. Bu ses yalıtımı malzemesi diğer ürünlere nazaran yüksek ses yutma ve dansitr özelliğine sahiptir. Bu özelliği de onu ilk sıralara taşımayı başarmıştır.  Ürünün hammaddesi kırpık süngerlerden oluşur. Bu süngerler adebond yapıştırıcısı ile birbirine yapıştırılır. Böylece oldukça güçlü bir ürün meydana gelmiş olur.  

Adepan ses yalıtımı ürününün kullanım alanları

Bu mükemmel ürün pek çok yerde gönül rahatlığı ve güven ile kullanılmaktadır. Ürün evlerin ve arabaların ses yalıtımı için, bar, disco ve cafelerde ses yalıtımı ve akustiğin sağlanması amacıyla, düğün salonlarında kaliteyi arttırmak amaçlı makine dairelerinde ses yutması için ve hastane gibi pek çok alanda ses yalıtımı yapmak için güvenle kullanılabilir. Bu ürün 3 farklı çeşitte olup 1 cm 2.5 cm ve 5 cm kalınlıktadır. Uygulama kolaylığı açısından genişlik ölçüleri ise 50 × 100 cm olarak belirlenmiştir. İsteğe göre ölçüler maksimum olarak 100 cm genişlik ve 200 cm uzunlukta da hazırlanabilmektedir. Ürünün kalınlığı ise müşteri isteğine göre değişim gösterebilmektedir.

Oldukça kaliteli olan ve ses yalıtımı malzemeleri arasında kendini kanıtlamış olana adepan ürünü sağlığa zarar vermez. Çok çeşitli alanlarda da güvenle kullanabilirsiniz. Diğer dairelerden gelen sesler sizi rahatsız ediyorsa bu ürün ile o probleme de kesin çözüm bulabilirsiniz. Bu mükemmel ürün ölçüleri içerisinden ihtiyacınıza uygun olarak dilediğiniz ürünü seçmeniz de mümkündür. Adepan kalitesi ile en iyi ses yalıtımını yakalamanız mümkündür.  Hemen deneyin farkı görün.

Ürün Çeşitliliği

Uygulama kolaylığı açısından genişlik ölçüleri ise 50 × 100 cm olarak belirlenmiştir. Böylece kullanım kolaylığını sizlere sağlar.

İsteğe göre ölçüler maksimum olarak 100 cm genişlik ve 200 cm uzunlukta da hazırlanabilmektedir.

Ürünün kalınlıği ise müşteri isteğine göre değişim gösterebilmektedir.

Oldukça kaliteli olan ve ses yalıtımı malzemeleri arasında kendini kanıtlamış olana adepan ürünü sağlığa zarar vermez. Çok çeşitli alanlarda da güvenle kullanabilirsiniz. Diğer dairelerden gelen sesler sizi rahatsız ediyorsa bu ürün ile o probleme de kesin çözüm bulabilirsiniz. Bu mükemmel ürün ölçüleri içerisinden ihtiyacınıza uygun olarak dilediğiniz ürünü seçmeniz de mümkündür. Adepan kalitesi ile en iyi ses yalıtımını yakalamanız mümkündür.  Hemen deneyin farkı görün.

Ebat Ve Fiyatlandırma
  • Kalınlık : 5cm
  • Fiyat 1 M² Fiyatıdır.
  • 1 Adet 1m² dir.
3045 / 1.04.2022

Benim altım kazan dairesi tavanını ses yalıtım yapacağız kazan dairesinin çünkü evin normal sesi 34 desibel iken kazan çalıştıkça 50 desibel oluyor yatamıyorum. Hangi ürünü Önerirsiniz Acil 

Yönetici Cevabı

Merhaba,

33 mm bariyeli adepan kodu 443

2868 / 25.05.2021

Merhabalar otomobilin motor bölümünün ve kaputa ses yalıtımı yapmak istiyorum hangi ürün önerirsiniz ve yapıştırmadı nasıl oluyor 

Yönetici Cevabı

Merhaba;

Bizde kaput için malzeme bulunmamaktadır.

2862 / 22.05.2021

Merhaba, odamdan pis su borusu geçiyor ve su sesinden rahatsızım. Sesi önlemek için hangi ürününüzü kullanmalıyım acaba?

Yönetici Cevabı

Merhaba;

Pis su borunuza 13 mm bariyerli sünger yapıştırarak sesi önleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0216 573 66 13 numaradan iletişime geçebilirsiniz.

2543 / 10.12.2020

Merhaba, yurtta odalardaki havalandırmaların motorundan gelen sesi kesmek için kullanılabilir mi? Yani ses gelen delikli kapağın üstüne kaplama yapmak istiyorum.

Yönetici Cevabı

Merhaba, 0542 200 40 40 nolu telefondan iletişim kurabilirsiniz.

2317 / 25.06.2020

Merhaba sayın yetkili..evimde spor yapmak için KOŞU BANDI ALDIM.Altına halı ve spor malzemesi olan 100x200 ebadında ses yalıtımını sağlayan şiltesini de serdim.Fakat yürümede problem olmuyor ama koşma durumunda ses alta gidiyor.Bunu nasıl ve hangi malzemenizle giderebilme şamsına sahip olabilirim.Özellikle buradaki 5 cm olan ürün için bu yeterli olurmu..birde bu ürün üzerine koşu bandı konulabilirmi..Yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler..

Yönetici Cevabı

Merhaba;

Koşu bandınızın altına 13 mm bariyerli sünger üzerine halı kapatarak ses yalıtımı sağlayabilirsiniz. 

908 / 17.7.2017

Üst katta oturan komşumuz geceleri arada sandalye çekiyor ve tangur tungur gürültü yapıyor. Üst kata yalıtım yapma şansımız yok. Bu ürün işimizi görür mü?  

Yönetici Cevabı

Bariyerli adepan ürünlerimize bakmanızı öneririz.

894 / 20.6.2017

Eşyasız bir odamız var ve çok yüksek seviyede yankı sorunumuz var. Bu ürün ile yankı sorununa bir çözüm getirebilir miyiz? Deneyimleriniz doğrultusunda önerceğiniz başka bir ürün var mıdır?

Yönetici Cevabı

Yumurta sünger kullanabilirsiniz.

740 / 11.3.2017
Merhaba oturduğum dairenin alt katında su hidroforu bulunmaktadır. çalıştığı zaman gece gündüz ses daireme gelmektedir.
Yönetici Cevabı Hidrofor çevresine yapacağınız yalıtımda sizlere 443 numaralı bariyerli ses yalıtımı ürününü öneriyoruz.
711 / 20.02.2017
Merhabalar salonumuzda tek duvar yan daire ile bitişik ve sanırım bu duvar kontaplak türü birşey vurunca boşluk sesi gibi ses geliyor. Tv izlerken dahi sesin gittiğini söylüyorlar. Ben o duvara bu ürünü ve üzerine de yumurta yada piramit sünger yapıştırmayı düşünüyorum yeterince sesi keser mi yüksek sesle müzik dinlesek bile cevap için teşekkürler şimdiden
Yönetici Cevabı Yüksek sesler için bariyerli adepanı tercih ediyoruz daha iyi ses yalıtım malzemesi olarak bariyerli adepanı tercih ediniz.
698 / 15.02.2017
100 m2 bir alanda ses yalıtım yapmam gerekiyor. Alanda yüksek(canlı müzik gibi) ses var bunu kesmem için bu ürün işimi görür mü? ayrıca ürünün uygulaması nasıl yapılıyor? extra bir ürüne daha ihtiyaç var mı uygulanması için?
Yönetici Cevabı Genelde disco, bar, stüdyo gibi mekanlar dahi bu ürünü kullanıyorlar daha iyi ürün isterseniz bariyerli adepan ses yalıtımı süngerini öneririz.
640 / 09.12.2016
Merhabalar Müzik okulunda , Elektro gitar ve Bateri Derslerimizi yapacağımız çalışma stüdyosundan çıkacak seslerin komşuları rahatsız etmemesi için nasıl bir malzeme tavsiye edersiniz . Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Yönetici Cevabı Bumalzemeyi kullanabilirsiniz fakat daha iyi bir ses yalıtım malzemesi isterseniz sizlere bariyerli adepan ses yalıtım ürününü öneririm.
621 / 24.10.2016
Iyi gunler,evimin balkonuna osb den bir kabin yaptım.içinde matkap ile çalısmalar yapıyorum.komşuların sesten rahatsiz olmaması için ne önerirsiniz
Yönetici Cevabı Adepan 5 cm ürün sizin işinizi fazlası ile görecektir.
617 / 20.10.2016
Merhabalar. Odamda rahatca elektro bateri çalabilmek için bir oda tasarladım. 75 cm genişliğinde 180 cm yüksekliğinde panel duvarlar yapacağım bu ürünü 75 cm x 180 cm ebatında üretebilirmişsiniz. Fiyatı ne kadar olur? Belirttiğim ebatlarda yaklaşık olarak 15 adet ihtiyacım olacak. Ilginize şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
Yönetici Cevabı Malzemeleri yan yana yapıştırarak uygulama yapabilirsiniz.
616 / 19.10.2016
Merhaba, amatör balıkcılık yaparken kullandığım kayığın motorundan çok ses çıkmakta, motor kabinim ile motor arasında 50mm lik malzeme koyabileceğim boşluk bulunmaktadır, eksozdan kıvılcım çıkabileceğinide düşünürsek hangi malzemeyi önerebilirsiniz. Teşekkür ederim.
Yönetici Cevabı Bariyerli yumurta sünger ürünümüz sizin işinizi görmektedir teknelere o ürünü vermekteyiz.
570 / 30.08.2016
Merhaba ben bir evde kiraciyiz iki + 1 evi 3+1 yapmak için salonun araya sunta tarzi kapı ve küçük rafları olan yanlarda dolap yapmışlar iki odanin birbirine ses gitmemesi için napabilirz bu ürünlerden aksak evde kenizimiz uygulayabilir mıyız
Yönetici Cevabı Bu malzemeyi kullanabilirsiniz fakat en etkili malzeme (sizin işiniz için) bariyerli adepan dır.
539 / 20.07.2016
merhabalar ben giresun merkezde küçük çaplı bi cafede canlı müzik yapmaktayım. cafe teras katta olduğu için en üst kısım çinko ve iyi bir görünüm için çinko altını plastik lambiriyle kapattırdım. şimdi kaliteli bir ses yalıtımı için hangi ürünü önerirsiniz ve uygulamayı da lambirinin üstüne düşünüyorum bu bu adepan sünger olursa şayet bu ürünler kendinden yapışkanlımı ayrıca yapıştırıcı bi malzeme almam gerekir mi saygılar...
Yönetici Cevabı Öncelikle sormamız gereken bazı sorular var ses tek noktadan mı kaçıyor yoksa tüm noktalardan mı?
534 / 13.07.2016
merhabalar , Okulumuzun zeminine kullanmak istiyorum amacım ses izolasyonu değil.Dışına kaplama yaparak minder gibi kullanmak iztiyoruz, cimnastik ve güreş için. 30 metre gibi bu malzeme uygunmudur. birde 150 dns mi almalıyız.
Yönetici Cevabı Evet spor minderlerini bu malzemeden yapanlar var. Uygundur.
517 / 20.06.2016
merhaba 20mX40m h:10 saç çatı ve duvarları olan bir hangarı tv sudyosuna çevirmek istiyoruz dışardan gelen seslerin kesilmesi ve iç akuştiğin sağlanması gerekiyor
Yönetici Cevabı Dışarıdan gelen sesleri bu malzeme ile kesemezsiniz negatif ses yalıtım süngeri kullanmanız gerekmektedir stok kodu 443 bariyerli adepan.
412 / 16.05.2016
merhabalar; 3,3m en X 5m boy x 2.5m yükseklik ölçülerinde olan bir odayı komple sesten yalıtmayı düşünüyorum. bir nevi sinema odası olacak. bunun için ne önerirsiniz? malzeme ve anahtar teslim maliyet ne kadar olur? Not: Kiracıyım nasip olursa kısa sürede kendi evimde olucak. bilgi verirken kalıcı ve taşınabilir(varsa böyle bir imkan) yani daha sonra aynı malzemeyi başka bir evde kullanabileceğim söküp götürüp anlatabileceğim bir ürününüz varsa onunda bilgisini verirseniz sevinirim. iyi çalışmalar.
Yönetici Cevabı Bu malzemeleri bir plakalara yapıştırarak daha sonra taşıma işlemini yapabilirsiniz. Sinema odası İçin Uygun Bir Üründür
358 / 08.04.2016
Odaya dışardan gelen sesleri nasıl keserim.
Yönetici Cevabı arama yerine 443 yazın negatif ses yalıtımı sağlayan Türkiye'deki tek ürün bariyerli adepan 33 mm dir.
255 / 14.02.2016
Bir katta 2 daire olan 8 katlı apartmanda oturuyoruz. Özellikle üst kattan sert yürüme, eşya çekerken gacırdatma, elektrik süpürgesi tutarken parkeye çarpma sesi, gece sessizliğinde parke çıtırtısı, elindeki cismi düşürme şeklinde sesler geliyor. üst çapraz daireden çocuk koşunca duyulan titreşim sesleri, Yan daireden tv sesi sesleri duyuluyor. alt ve alt çaprazdan gelen ses yok Öneriniz 33 mmlik adepan mı? Tavan ve 4 duvarda adepanlamı kaplanmalı? Tavan 33 mm, yan duvarlar 1 cm yada 2,5 cm olabilirmi? Yan daireye tek duvar komşu, diğer 3 duvarda kaplanacak mı? 1 m2 kaplamak için kaç lt adebond gerekir? Tavanda avize ve korniş yerlerinde bunların sökülüp kaplama yaptıktan sonra tekrar mı takılmalı? Tavanda ışık havuzu var. Burdaki alçıpanlar sökülmeli mi? adepanlar arasına ses kaçırmama için band çekilmeli mi? Bütün tavanlar mı kaplanmalı sadece salondan şikayet varsa salon yeterli mi adepan üzerine duvar kagıdı mı kaplanıyor? Başka cözümmü Duvardaki priz, anhtar, foto çerçeve civisi için ne yapılıyor İzmir de şubeniz var mı? Kargo ile mi gönderiliyor? Kargo ve adepan m2 fiyatı ne kadar? Cevaplarınız için şimdiden teşakkür ederim
Yönetici Cevabı Öncelikle Merhaba Üst kattan koçma ve yere düşen cisim seslerini sadece ve sadece üst komşularınızın zeminine malzeme uygulatarak kesebilrisiniz. Havayollu sesleri ise konuşma televizyom vb sesleri adepan 33 mm bariyerli ile kesebilirsiniz. kargo ücretlerini metraj bildirirseniz size söyleyebilrim
225 / 25.01.2016
inşaa etmekte olduğumuz otelimizde ara duvarları alçıpan la böleceğiz ses izolasyonu açısından önerebileceğiniz malzemeleri ve ses geçmemesi için ne yapabiliriz saygılarımla
Yönetici Cevabı Uzun anlatım gerektiği için sizleri şubelerimizden birine bekliyoruz mehmet bey.
177 / 05.01.2016
Merhabalar, oğlum seslerden dolayı ders çalışamadığını için odasına ses gitmemesi için hangi ürünü kullanabiliriz. biz döşeyebilirmiyiz. üzerine boya yapılırmı.
Yönetici Cevabı Gelen sesleri kesebilen tek ürün bariyerli adepan 33 mm olan malzemedir. Bu malzemeyi arama kutusuna 443 yazarak görebilirsiniz.
174 / 02.01.2016
üst kattan gürültü geliyor nasıl yardımcı olabilirsiniz
Yönetici Cevabı Negatif Yalıtım Yani gelen sesi kesen malzeme bariyerli adepan 33mm dir. Bu malzemeye arama kutusuna 443 yazıp aratarak ulaşabilirsiniz.
149 / 17.12.2015
Merhaba kazan dairesinde gazı yakmakta olan blörürü 1metre kare kutu icinde sesi hapsetmek ıstıyorum ürün bunun için uygunmudur 5cm olan adepan ayrıca sesı %80 kestıgı soylenıyor mevcut sesı o kadar kesermi ilginiz için tesekkur ederım
Yönetici Cevabı Başarılı sonuç elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.
148 / 17.12.2015
Merhabalar, 1,5 m * 2 m ebatlarında dekota malzemeden bir vokal kabini yaptım kendime. Dekotanın kalınlığı 1,2 cm; plywood gibi uygun bir malzeme değil yani . Amacım, geceleri içerisinde müzik çalışırken üst kattaki komşumun hiçbir şekilde ses duymamasıdır. Kabini dükkanda inşaa ettim; alt kata ses gidebilir hiçbir sorun yok ; fakat üst kata asla ses gitmemesi gerekmektedir. Kabinin içerisine 5 cm adepan ve üzerine de yumurta sünger döşesem yeterli olur mu? Kabinin tepesiyle tavan arasında 30 cm boşluk var ve kabin duvara da dayalı değil, umarım bu işe yarar. Kabinin tepesine de bariyer mi koymalıyım? Dekota malzemesi tüm bu malzemeleri taşıyabilir mi? Duruma göre siparişimi vermem gerekiyor. Çok teşekkürler; iyi çalışmalar.
Yönetici Cevabı Adepan + Yumurta sünger sistemi en başarılı ses yalıtım sistemidir. Mükemmel sonuç elde edeceksiniz.
135 / 07.12.2015
merhaba, yan daire ile ortak duvarlarımız var ve aşırı derecede ses geliyor ve ses gidiyor.Bunu çözmek için kullanmamız gereken ses yalıtım malzemesi ne olmalıdır. yani şöyle bişey yan dairede top patlasa duymak istemiyorum.kesin sonuç alacağımızbi malzeme varmı ? Teşekkürler..
Yönetici Cevabı Gelen sesleri azaltmak için kullanılan (NEGATİF) ses yalıtım malzemesi bariyerli adepan 33mm dir bu malzemeye arama kutusuna 443 yazarak ulaşabilirsiniz.
127 / 30.11.2015
Merhaba. Sanıyorum en iyi ses yalıtım yüzdesi %80 ile "Ses Yalıtımı Adepan 5cm" ürününüze ait. Bu ürünün dışında önerebileceğiniz başka bir ürün var mı? Ya da yatak odası ses izolasyonu için yeterli olur mu? Bir de ürün uygulamasını kendimiz yapabiliyor muyuz? Uygulama yapıldıktan sonra plastik boya ile boyanabiliyor mu acaba? Teşekkürler, Saygılar
Yönetici Cevabı Gelen ses sorunlarında bariyerli adepan kullanılır. Giden ses sorunlarında bu malzeme yeterlidir. Üzerine fileli alçı çekilebilir.
87 / 09.11.2015
Ürünlerinizin kaç dns olduklarını öğrenebilir miyim?
Yönetici Cevabı ADEPAN ÜRÜNÜ İSTENİLEN DANSİTEDE ÜRETİLEBİLİR BU ÜRÜN İSE 110 - 120 DNS DİR
84 / 04.11.2015
Müzik dinlediğim odada çok fazla ses yankılanması oluyor Ben sadece hoparlörden gelen sesi duymak istiyorum Duvarlara 50x100 cm lik tablolar halinde 2 veya 3 adet yerleştirsem sesi sönümlemede yardımcı olur mu? Hoş görünmesi için üzerini kumaş kaplayacağım bunun bir mahsuru var mı? iyi çalışmalar
Yönetici Cevabı Akustik düzenleme işlerinizde akustik düzenleme süngeri olan yumurta sünger, piramit sünger, düz akustikleri kullanmanızı öneririz.
81 / 03.11.2015
Üst komsumdan çok fazla gürültü geliyor bu ürünü evimin tavanına yaptırmak istiyorum nasıl uygulanacak ben sizden bu ürünü alsam montajı nasıl olacak
Yönetici Cevabı Gelen sesleri kesen negatif ses yalıtım malzemesi bariyerli adepandır.
76 / 31.10.2015
Stok kodu 435 5 cm lik adepan bir odada denemek maksatlı 10 m kare almak istiyorum Amasya merkezde oturuyorum Ürünü bana Nasıl ulaştıracağınızı merak ediyorum Bilgilendirirseniz sevinirim
Yönetici Cevabı Amasya merkez e gelen bildiğiniz ambar firması varsa oraya verebiliriz yoksa sürat korgo ile size ürün ulaşabilir
Benzer Ürünler