0216 573 66 13

SES YALITIMI BARİYERLİ ADEPAN 10 CM

SES YALITIMI BARİYERLİ ADEPAN 10 CM

  • Stok Kodu 444
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az 0 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 18883 Kez incelendi
Sınırlı Stok

SES YALITIMI BARİYERLİ ADEPAN 10 CM

Ses yalıtımı bariyerli adepan sektörde öncü ve pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Ses yalıtımı  bariyerli adepan ürünü 10 cm genişliğindedir ve diğer ses yalıtım ürünlerine göre oldukça daha yüksek bir performans sergilemektedir. Oldukça yüksek ses yalıtımını sağlamaktadır. Ayrıca bu ürün esnek bir yapıya sahiptir ve bu özelliği sayesinde de her türlü yüzeyde rahat bir kullanım sağlamaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise negatif ses yalıtımı kesme özelliğine sahiptir. Böylece dışarıdan gelen sesler de kesilmiş olur.

Ses yalıtımı bariyerli adepan 10 CM kullanıldığı alanlar

Bu eşsiz ürün sayesinde diğer dairelerden gelen sesler kesilir. Bar ve cafe gibi ses yalıtımının önemli olduğu noktalarda önem taşır.  Stüdyolarda da seslerin giriş çıkışları açısından gereklidir. Tuvalet borularının bu ürün ile sarılması sonucunda sesler önlenmiş olur. Makine daireleri ve asansör odası ses yalıtımları içinde gönül rahatlığı ile bu ürünü kullanabilirsiniz.  Belirtmiş olduğumuz alanlarda ve daha birçok alanda bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ses yalıtımı yapılacak yerler için en ideal ve kullanışlı ürünler arasında ilk sıralarda yerini alır. Bu ürün ile dışarıdan gelen sesleri yüzde 80e kadar kesebilmeniz mümkündür.

Ses yalıtımı yaptıracağınız alana adepan ürününü kullanarak gerekli olan ses izolasyonunu sağlamanız mümkün olacaktır. Farklı ölçüler ve ebatlardan ihtiyacınıza uygun ürünü seçerek sorunlarınıza kesin çözüm bulabilirsiniz. En güçlü negatif ses kesici ile tanışın ve negatif seslere karşı önleminizi en iyi şekilde alma fırsatını yakalamış olun. Adepan ses izolasyon  ürünleri ile artık seslere karşı en etkili çözümlere ulaşmış olacaksınız.

Ebat Ve Fiyatlandırma
  • Kalınlık : 10,3 CM
  • Fiyat 1 M² Fiyatıdır.
  • 1 Adet 1m² dir.
3979 / 26.02.2024

Merhaba yan komşumun bagırma seslerini kesmek için istiyorum en iyi verimi hangi ürününzden alablrlm ? birde yan komşumla bitişik olan duvarı kaplamam yeterli olurmu ?

Yönetici Cevabı

merhaba 

özel üretimimiz olan 43 mm bariyerli adepanı önerebilirim 

0542 200 4040 detaylı bilgi alabilirsiniz 

3028 / 13.03.2022

Yan komşumun seslerini duymak istemiyorum bu ürün sizce yeterli mi direkt olarak duvara yapıştırarak monte edebilir miyim

Yönetici Cevabı

Merhaba 

ürün satışı yok yerine 33 mm bariyerli adepan ve 53 mm bariyerli adepan var 

2412 / 4.10.2020

Merhaba, bu ürünü koşu bandının altına koysam alt kata ses gitmesini önleyebilir miyim?

Yönetici Cevabı

Mehaba

Koşu bantının altına 13 mm bariyerli sünger koyarsanız aşağıya sesin gitmesini önlersiniz.

1700 / 2.2.2019

İyi günler, Apartmanımın bodrum katına müzik stüdyosu yapmak istiyoruz orkestramız var apartman sakinleri ses yalıtımı yapmak şartıyla izin verdiler.%100 çözüm için malzeme önerilerinizi alabilir miyim?Deponun içine tekrar duvar ördürüp bir oda oluşturacağız 25 m2 lik yalıtım için sizden hangi ürünleri tedarik etmemizi önerirsiniz? 

Yönetici Cevabı

İyi günler, bodrum katına ikinci bir duvarı yapmadan bariyerli adepan 33mm kullanmanız gerekmektedir.Bu uygulamayı yaptıkdan sonra ise duvarınızı örüp tekrardan bir bariyerli adepan 33mm daha yapmanız gerekiyor tavan ve duvarlar içinde dahil. bu şartlar altında % 100 olmasa bilr dahi %70 % 80 verim alabilirsiniz. % 100 ses yalıtımı alabilmek için odanız çok küçülecektir.

964 / 3.10.2017

Merhaba, Benim evimin girişi bağımsız(ayrı) yatak odamdaki duvar apartmanın normal girişiyle bitişik.Merdivenlerden yukarıya aşşaya inip çıkılırken patır kütür ve konuşma seslerinden çok rahatsız oluyoruz acaba hangi ürününüzü önerirsiniz?

 

 

730 / 01.03.2017
Merhaba, bu ürünü yapıştıcınız ile duvara yapıştırsak üstüne alçıpanı monteleyebilir miyiz? Yoksa illa kargas mı gerekiyor. Ürünün üstüne alçıpanı vidalayabilir miyiz?
Yönetici Cevabı Yapıştırma tekniği ile yapabilirsiniz.
560 / 13.08.2016
Yatak odam E5 karayoluna bakıyor,dışarıdan gelen araç seslerinden rahatsız oluyorum.bu ürünü kullanmam sağlıklı olur mu? Duvar ölçülerim 3.60×2.55 ne kadar ürün gerekli,fiyatı ne olur(bariyerli adepan 10cm).ürünü kargoyla gönderebilir msnz?
Yönetici Cevabı Efendim bariyerli adepan 10 cm ürünümüz mükemmel bir ses yalıtım ürünüdür bu ürünü kullanarak gelen seslerden kurtulabilirsiniz. Ürünlerimiz kargo ile gönderilir fakat yer belitmeniz gerekir.
537 / 17.07.2016
Evimin koridorunda gider borusu var ses beni rahatsiz ediyor bu ürunü onun etrafına sarabilirmiyim ağırlığı ne kadar ve nasıl yapıştıracagim saygilar
Yönetici Cevabı Adepan 10 cm ses yalıtım ürünü yada stok kodu 443 olan ürünümüzü kullanabilirsiniz. Katlaması 443 stok kodlu boru ses yalıtımına uygun malzemedir.
253 / 09.02.2016
Evimin Salonunda güçlü bir ses sistemim var.Bu ürünle bir miktar yalıtım sağlanabilir mi?Zemine kullanılabilir mi?
Yönetici Cevabı Bu ürün ses yalıtım malzemelerinin en iyi olabilecek sınıftadır gayet iyi performans alabilirsiniz.
188 / 12.01.2016
Aracımın motor sesini engellemesi için almayı düşünüyorum ne kadar etkili olur acaba. aracım mitsubishi l300 panelvan
Yönetici Cevabı Nereden Kullanacaksınız (Yapıştıracaksınız) bu malzemeyi
139 / 08.12.2015
Benim iki tane motor tamir is yerim var motorlar calisinca 120 ile 140 Db arasi ses çıkartıyor bu yuzden daire sahipleri herkez bizden rahatsiz bana kesin % 100luk sonucu olacak nasilbirsey onerirsiniz
Yönetici Cevabı Efendim adepan uygulayıp üzerine yumurta sünger yapılırsa rahatlıkla sorununuz çözülür.
85 / 04.11.2015
Merhabaa Evimizin yatak odasi yan tarafdaki komsularin salonuna bitisika Komsunun televizyonu bitisik olan duvarin karsisinda oldugu icin tum televizyon sesi bizim yatak odasina gelmektedira Bu urun bu sesi kesmek icin yeterli midir? Degilse hangi urunu tavsiye edersiniz?
Yönetici Cevabı gelen sesleri kesebilme özelliğine sahip olan en iyi malzeme şuanda incelediğiniz malzemedir. bariyerli adepan ile gelen sesleri ortalama%60 - %80 oranında kesebilirsiniz
Benzer Ürünler