0216 573 66 13

Genel Ses Yalıtımı

2005 yılından bugüne kadar faaliyetlerini devam ettiren adetaş yapı inşaat sektörün öncü isimlerinden olmuştur. Adetaş yapı olarak hizmetimizi e – ticaret üzerinden sağlamaktayız. Ürününüzü Türkiye’nin neresinden aldığınız hiç sorun değildir. Çünkü Adetaş yapı Türkiye’nin her noktasına ambar sistemi ile gönderim sağlamaktadır.

Ses Yalıtımı Teknik Bilgiler

Ses yalıtımı ile ilgili Adepan markasının ürünlerini sizlerin hizmetine sunan adetaş yapı bünyesinde ürün çeşitliliği oldukça geniş bir yelpazeye hâkimdir. Ses yalıtım ürünlerine göz gezdirmek gerekir ise; ses yalıtımı adepan 1 cm., 2,5 cm. ve 5 cm. seçenekleri ile sayfamızda yer almaktadır.  5cm.lik yanmaz akustik sünger, 15 mm.lik ses yalıtımı, 25 mm.lik adepan ses yalıtım malzemesi, adepan ses yalıtımında farklı ölçü seçenekleri ile sizlerin hizmetindedir örneğin; 2cm., 10 mm., 5 cm., 25mm., 3 cm.lik geniş ürün yelpazesi ile sizlerin tercihine sunulmaktadır.

Ses yalıtım malzemeleri geçtiğimiz yıllarda sadece ses kayıt stüdyolarında kullanılan ürünler olarak piyasaya sunulmuştur. Değişen ve gelişen Dünya’mız da insanlar evlerinde de hem dışarıdan gelen sesi en aza indirmek hem de ev ortamında bulunan sesin dışarıya çıkmasını önlemek ve insanları rahatsız etmekten çekindikleri için ses yalıtım malzemelerini hemen hemen her alanda kullanıma ihtiyaç duymuşlardır. Hem iş yerinde hem de ev ortamında kullanılan ses yalıtım malzemeleri değişiklik göstermektedir. Ev için en uygun olan ses yalıtım malzemeleri; akustik yumurta sünger ve yanmaz yumurta sünger seçenekleri iken, iş yeri ortamında yanmaz yumurta süngerler tercihiniz olacaktır. Siz değerli müşterilerimiz için sessiz ortamlar ve huzurlu anlarınız bizler için değerlidir. 

Alpaslan üldes
2866 / 23.05.2021

Merhaba kolay gelsin salon duvarımız yan daire ile ortak ses geliyor duvar da 5cm derinlik var bana 5cm kalınlıgında yalıtım malzemesi almak istiyorum üzerine duvar kağıdı yapmayı düşünüyoruz tutarmı

Yönetici Cevabı

Merhaba;

Ortak duvarlarda kullanılmak üzere 33 mm bariyerli sünger üzerine alçıpan uygulaması yapabilirsiniz.

Ortak duvarınıza ses yalıtımı yaparken duvarda bulunan kiriş ve kolonlarıda kapatmanız gerekir.

Detaylı bilgi için 0216 573 66 13 numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Zeynep Bakan
2244 / 12.05.2020

Merhaba salon tek duvar için düşünüyorum.Fiyat nedir?

Yönetici Cevabı

Merhaba;

metraj ve fiyat bilgisi için 0216 573 66 13 numaradan bilgi alabilirsiniz.