0216 573 66 13

İstanbul o kadar büyüdü ki! Yedi tepe olarak adlandırma tarihin derinliklerinde kaldı. Belki de şimdilerde yetmiş yedi tepe olarak söylense anca kifayet edecektir. Teknik gelişmelerin insan ömrüne doğrudan sokulduğu son demlerde rahatlığı hâsıl etmesinin yanında getirdiği sorunlar ile de baş ağrıtmaktadır. Kirlilik bunların en başında geleni ve beşerin en akıllı canlısına en fazla ıstırap duyuranıdır. Gündelik yaşam içerisinde hareketlilik ve hengâmesi ile İstanbul gibi bir anakent çekilmez hale geliveriyor. İstanbullunun durumu bu cihette vahim gözüküyor. Kadıköy sakinleri de İstanbullu olduklarından aynı derdi yaşamaktalar.

Eski yapıların oluşturduğu hem görüntü kirliliği hem de kullanım zafiyetini gidermek zorundalar. Ekonomik açıdan cebe dokunan yakacak masraflarını böylesi yapılarda gidermenin tek yolu; ses yalıtım yaptırmaktır.Kadıköylülere bu hizmeti sunan firmaları, güvenlerine layık olabilme adına maharetli eller ile kaliteli iş yapma sanatını sergilemektedirler.

Asli mekânınızda dingin bir ömür diliyorsanız, uygulamanız lazım olan şey gayet nettir. İçeriye her figürde sesin girişmesine ket vuracak mühimmatlar ile inşa edilen bariyerli ses yalıtım sünger tarzı kesin çözümdür. Gerçekten tüm ıstırabınızın çözümlenmesini istiyorsanız, nitelik olarak üst düzeyde olan ses yalıtım süngeri tercih edilmelidir. Tüm bu anlayış ve üstün nitelikli ürünleri adetasyapı güvencesi ile ulaşmanız bir telefon mesafesindedir.

İnsanın ruhi dinginliğine ket vurup alt üst eden gürültü denilen illeti, sahip olduğu zekânın bir ürünü olarak, insanlara akustik ses yalıtım ile korunma yöntemi ile çözüm sağlanmaktadır. Yuvalarınızda huzur dolu bir demin dahi geçirememenizin getirdiği endişe ile dertleri depreşen, dışardaki canlılar tarafından hissedilmeyen rahatsızlıklar, ses yalıtımı seçme gerekçeleri arasında sayılmaktadır. Adepan ses yalıtımı ile ev ve çalışma yerleriniz bu sorundan ıstırap duyulmaktan kurtulacaktır.

Kadıköy sakinleri ses yalıtımını en ucuz maliyetle en nitelikli şekilde kendilerine sağlayacak yerin adetasyapı olduğunu bilmektedir. Araçların ve tekerlek seslerinin çıkarttığı sesler ile ıstırap çekmeye son verecek adres işte burasıdır. Cadde kenarındaki evlerin, yolun sanki odalarından geçiyormuş gibi hissetmelerine nihai çözüm buradadır.

İstanbul’un ayazında üşümemek istiyorsanız, yazın nem yüklü rutubeti ile hissedilen sıcağının altında yapış yapış bunalmak istemiyorsanız Kadıköylüler olarak yalıtım yaptırmanız elzemdir. 

Blog Son 8 Makale