0216 573 66 13

İş yerlerimizde ve evlerimizde huzurlu bir şekilde oturabilmemiz ve işimizi yapabilmemiz hem kendi, hem de komşularımızın rahatlığından geçmektedir. Kendi yaşantımızda sorun yaratacak bir yanlışlık yapmamamız gerektiği gibi, onların da huzurunu kaçıracak işlemlere yer vermemeliyiz. Bunun en basit örneklerinden ve en çok sorun yaratanlarından biri de ses ve gürültü problemi. İster ev ister iş olsun ya da stüdyo kullanımı yapıyor olalım etrafımızda gürültü kirliliğine neden olmamalı, ses ile rahatsızlık vermemeliyiz. Bunun çözümü de elbette ses yalıtımından geçer. Evde gürültüyü azaltmak için, yalıtım önemli bir çözüm olmaktadır.

Yalıtım için insanlar yıllarca birçok ilkel yöntemi denemişler fakat başarılı olamamışlardır. Yumurta kutularından, süngerlere, kaplama malzemelerden eşya desteğine kadar denenen bu yöntemler hiçbir zaman yeterli olmamıştır. Belki malzemeler doğrudur ama işçilik uzmanlaşmış birilerine tarafından yapılmadığı için başarıya dönüşmemiştir.

Kısacası evde gürültüyü azaltmak için profesyonel yardım ve bakım gerekmektedir. İşte bu noktada devreye bu işin uzmanı olan, deneyimli ekiplerle çalışan Adetaş Yapı Market girmektedir. Son model yalıtım malzemeleri ve her yapıya uygun sünger çeşitleri ile çözüm üretebilen firma, genel ses yalıtımı, akustik düzenleyici ses yalıtımı ve özel ses yutma potansiyelli malzemeler ile yapılan uygulamalarla bu derde bir son veriyor.

Evde gürültüyü azaltmak için kendi başınıza yöntemler uygulayıp, hem daha çok masrafa girmek hem de tam anlamıyla sorunu çözememek gibi sonuçlar ile uğraşmayın. İnternet sitesi üzerinden her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz Adetaş Yapı Market, profesyonelce ve garantili olarak bu sorunu kökünden hallediyor ve gürültü sorununu bitiriyor. Yaz ayları için özel indirimlerin olduğunu da belirtelim. Evinizde ve çevrenizle rahat etmeniz için çözümler sizi bekliyor.

Blog Son 8 Makale