0216 573 66 13

 Yüksek ses dalgalarının yaymış olduğu çirkin bir ses ve bu titreşimlerin dayanılmaz bir hal almasıyla oluşmuş gürültü ortamını yok eden piramit süngerler, insanların rahatlıkla temin edebileceği kadar üretilmeye başlanmış ve halihazırda birçok stok temini yapılmıştır. Piramit sünger üretimi yapan işletmelerden biri olan "Adetaş Yapı Market" üretmiş olduğu ürünlerle sadece ülke çapında değil, dünya çapında da adını duyurmakta ve geniş bir müşteri kitlesi oluşturmaktadır. Mekan içindeki duvarların ve tavanın yalıtımın gerçekleştirdikten sonra, tüm bu ses bariyerlerinin güvenliğinden ve kalitesindensorumlu olan firma, üretmiş olduğu ürünlere o kadar çok güvenmektedir ki, herhangi bir problem olması durumunda müşterileriyle yüzyüze gelmeye çekinmemektedir.

ses yalıtım firmaları

Çünkü üretilen tüm piramit süngerler, satışa hazır hale geldikten sonra Adetaş Yapı Market bünyesinde  çalışan elemanlar tarafından çeşitli testlere tabii tutulmakta ve "geçer" not aldıktan sonra vitrinlere konulmaktadır. Piramit süngerler, ses yalıtımı yaptığı gibi kısmi olarak ısı yalıtımını da gerçekleştirmektedir.

Ses yalıtımına ihtiyaç duyulan ortamlar, genellikle sesi yayan ve insanların büyük ölçüde kendilerini rahatsız hissettiği ortamlardır. Temel olarak, gürültünün insan üzerinde oluşturacağı zararlı etkileri en aza indirmek için alınacak önlemlerden en akıllıca olanı "piramit süngerlerdir". Piramit süngerler, ses emilimi yaparak, gürültüyü "yok" etmek amacıyla son derece teknolojik malzemelerle üretilmiş ürünlerdir. Adetaş Yapı Market, diğer işletmelerin aksine, üretmiş olduğu ürünlerin hammaddelerini, hiçbir şekilde bilgi sahibi olmadığı ülkelerden ihraç etmek yerine kendi işletmelerinde üretmekte ve yeri geldiğinde iyi bir fizibilite çalışmasının eseri olan işletmelerden satın almaktadır.

ses yalıtım firmaları

Çok ideal bir yöntem olan bu işte, sorunlara farklı bakış açılarıyla yaklaşmak ve çözümler üretmek Adetaş Yapı Market'in en temel ilkeleri arasında yer almaktadır. Kendi üretmiş olduğu piramit süngerleri, Adetaş Yapı Market menşei ile piyasaya sürerek, kalitenin öncüsü olmaktadır.

Blog Son 8 Makale