0216 573 66 13

Günümüzde şehirde yaşayan kişiler ses kirliliğinden dolayı yoğun strese maruz kalmaktadır. Bu bakımdan ses yalıtım uygulaması yapılan ortamlarda yaşamak yaşam kalitesini artırır.  Otoyolların ve Sanayi bölgelerinin yakınında bulunan yerleşim bölgelerindeki konutlarda ses sorunları yaşanmaktadır. Kişiler yoğun sesten kaynaklanan huzursuzluğa, gerginliğe, yaşam kalitesinin düşmesi sorunlarıyla karşı karşıya gelirler.

Adepan ses yalıtımı ses yalıtımı çözümleri sunan bir markadır. Akustik ses yalıtım hizmetinde önde gelen bir firmadır. Size işyerlerinde, konutlarda, ofislerde kısaca her türlü yaşam alanında güvenilir hizmetler verir.Konutlarınız yoğun sese maruz kalınan bir yerde ise aile bireylerinin ses konusunda sorunlar yaşaması neredeyse kaçınılmazdır. Ses kirliliği strese yol açar. Yetişkinlerde ve bebeklerde uyku kalitesizliğine neden olur.

Ses yalıtım işlerinde kullanılan malzemeler genellikle bariyerli ses yalıtım süngeri ve bariyersiz ses yalıtım süngeri olarak üretilmiştir. Afyon’da ses yalıtım hizmetlerini Adetasyapi kaliteli bariyer kullanarak güleryüzlü personeliyle sunmaktadır. Verilen hizmetler garantili hizmetlerdir. 

Binalar genellikle ses yalıtım özelliğine sahip olacak şekilde yapılmamıştır. Yeni binalar bile bulunduğu yerdeki ses yoğunluğuna bağlı olarak sesten kaynaklanan yalıtım sorunları yaşamaktadır. Dışarıya açılan kısımlarda yapılan PVC uygulamaları ses yalıtımında yeterli olmadığı için akustik ses yalıtım çözümleri ilgi görmektedir. Uygulama becerisi gerektiren her işte olduğu gibi bu işte de uzman kadro gereklidir. Adetasyapi sorunsuz ve kalıcı çözümler sunar. Böylece ailemiz ve çocuklarımız stres ve gerginlikten uzak huzurlu bir mekânda yaşarlar. Afyon’da, firma tarafından yalıtım hizmetleri verilmektedir. Yapılan işlerde uzmanlık ve kaliteli güler yüzlü hizmet ön planda tutulmaktadır.  Ses yalıtımı sizleri günlük yaşamın ortaya çıkardığı yoğun stresten sizi uzaklaştırarak rahat ve ferah bir mekânda yorgunluğunuzu ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Yalıtım uygulamaları ses yalıtımı ile birlikte ısı yalıtımı da yapmaktadır. Afyon’da uygulama yaptırmak isteyenler için firma randevu ve keşif hizmeti vermektedir. Öte yandan medya kuruluşlarında kullanılan stüdyolarda ses yalıtımı amacıyla Adepan ses yalıtımı  ürünleri tercih edilerek buralarda da ses yalıtımı yapılmaktadır. Adetasyapi uzman kadrosuyla yaptığı çalışmalarla sizi memnun eder. Yaşam alanlarınız  şehrin içinde olsa da sakin bir kasabadaymış gibi huzurlu bir sessizlik içinde yaşamaya yardımcı olur.

 

Blog Son 8 Makale