0216 573 66 13

SİYAH PİRAMİT SÜNGER 7cm

SİYAH PİRAMİT SÜNGER 7cm

332.27 TL + KDV
  • Stok Kodu 4759
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 8917 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO
 

Piramit sünger  ses yalıtımı için üretilmiş en donanımlı ürünlerin başında gelmektedir. Bu ürün; toplu yaşanılan ortamdan tutulup kişisel mekânlara kadar koruma altına alarak gürültü giriş-çıkışını engeller. Özellikle son birkaç yıldır gürültü, hayatımızın merkezinde olup, gündemimizi meşgul etmekte olup, bu konu ile alakalı net bir sonuç elde edilememiştir. Ses yalıtımı konusunda kesin sonuç alınması için üretilmekte olan sayısız üründen sadece biridir piramit sünger. Piramit sünger üreticileri, gelen talepleri karşılamak maksadıyla devamlı olarak yurt içi ve yurt dışı etkileşimi yapmakta olup gerekli araç ve gereçlerin temini noktasında seri bir şekilde hareket edilir. Üreticiler, güvenilir kimliği ve kaliteli ürün üretme kaygısı ile bugünlere kadar gelmeyi başarmış ve çok fazla sayıda piramit sünger üretmiştir. Yaşanılan mekânlar kontrol edilerek ne tür bir piramit sünger gereksinimi olduğu tespit edilmekte ve ona uygun bir çalışma ortamı benimsenmektedir.

siyah piramit sünger

Pirmait Sünger Akustik Düzenleme Ürünü

Ayrı bir özen ve çaba gösterilerek yapılan bu ürün, mekâna tam ve eksiksiz olarak uygulanarak ses yalıtımını sağlamaktadır. İşletmelerin çoğu garantili ürün üreterek müşterilerinin haklarını ve sorumluluklarını kontrol altına alıp kalitesini sorgulatmamaktadır. Müşteriler, piramit sünger tercihi yaparken hep bir tedirgin ve kuşkuyla yaklaşmaktadır, bu ürün hakkında detaylı bilgi birikimine sahip olmayan ve kulaktan dolma bilgilere itibar ederek güvenleri sarsılan kişiler, alanında uzman personellerden bilgiler alarak piramit sünger in ne kadar gerekli ve kullanışlı bir ürün olduğunu öğrenmelidir. Eminim ki, bu şekilde mekânına bu ürünü döşeten kişiler, keşke daha önce yaptırsaydım diyerek büyük bir pişmanlık duyacaktır.

Piramit sünger üretimi için ayrı bir bütçe ayıran işletmeciler, uzman mühendislerinin de desteğiyle farklı ve yaratıcı fikirler ele alarak bu ürünün daha fazla önem kazanmasına yardımcı olmaktadır. Her zaman için farklı arayışlar içerisine girerek bu ürünün en ini üretmeye gayret etmiş birçok ses yalıtım firması mevcuttur. Kişilerde yaşadıkları/ikamet ettikleri iller başta olmak üzere çeşitli adresleri araştırarak/sorarak bu ürünü en kısa zamanda yapılarına uygulatmalı ve hayatlarına almalıdır. İhtiyaçlar doğrultusunda alınan bu ürünlerin kullanım koşullarına uygun olması şarttır, belirtilen özellikleri taşıması ve son kullanma tarihi gibi ibareler ürünün üzerinde yer almalıdır. Zaten bir piramit süngerin kaliteli olup olmadığını birkaç gün geçtikten sonra rahatlıkla anlayabilirsiniz. Sesi emme kapasitesi ve karşı tarafa geçirip geçirmemesi gibi durumlar küçük bir test yardımıyla kısa sürede fark edilir.

 

 

 

 

Benzer Ürünler