0216 573 66 13

Lacivert Kaydırmaz Bant 2,5 Cm 25 Metre

Lacivert Kaydırmaz Bant 2,5 Cm 25 Metre

%50 İndirim
13,91 $ 236.50 TL + KDV
  • Stok Kodu 1923
  • Stokta 1 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsizdir.
  • Bu ürün 3304 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO ÜCRETSİ KARGO
 
Kaygan zeminlerde kullanılan uygulaması oldukça basit kaydırmaz bant.

Uygulanabilir Alanlar

 
Sırlı Seramik Üzeri Kaydırmaz Bant, Sırsız Seramik Üzeri Kaydırmaz Bant, Fayans Üzeri Kaydırmaz Bant, Porselen Seramik Üzeri Kaydırmaz Bant, Mozaik Üzeri Kaydırmaz Bant, Granit Üzeri Kaydırmaz Bant, Çimento (Venedik) Mozaiği Üzeri Kaydırmaz Bant, Merme Üzeri Kaydırmaz Bantr, Ahşap Üzeri Kaydırmaz Bant, Metal

Kanuni Zorunluluk

25369 Sayılı Resmi Gazete’de Yayınlanan İşyeri Bina ve Eklentilerinde Alınacak Sağlık ve Güvenlik Önlemlerine İlişkin Yönetmelik uyarınca, 4857 sayılı İş Kanunu kapsamına giren tüm işyerlerinin zeminleri mümkün olduğu kadar kaymaz şekilde yapılmalıdır.

Lacivert Kaydırmaz Bant Uygulaması

Kaydırmaz bant üretiminde bulunan firmaların hemen hepsi, bu ürünü tedarik ederken ayrı bir çaba ve hummalı bir çalışma içerisine girmektedir.  Bu sürecin hızlı ilerlemesi ve insanların çabuk hizmet etmesi amacıyla kaydırmaz bant konusunda profesyonel elemanlar ile çalışmanın daima daha iyi olacağının vurgusunu yapan Adetaş Yapı Market; kaydırmaz bant üretimi konusunda uzman bir şekilde ilerleyerek bu ürünün geniş pazarlara ulaşmasını sağlamaktadır.

 Kısa zamanda ele alınan tüm işler etkili ve verimli bir sonuç verir. Kaydırmaz bant işleminin yapılacağı alana maddi manevi zarar vermeden, çok fazla uygulama işlemi gerçekleştirmeden bu faaliyetler yapılmaktadır.

Kaydırmaz bant alana uygulandıktan sonra bir müddet kuruması beklenmekte ve ardından etkili sonuç alınması beklenmektedir. Hizmet sektöründe yapılan çalışmaların peşi sıra ilerlemesiyle birlikte standartların üstünde bir çalışma ortaya koyma içerisine giren firma; teknoloji ve imkanlara doğru orantılı bir şekilde yaklaşıp, daha çabuk ve hızlı sonuçlar veren işler yapmaktadır.

Kaydırmaz bant; herhangi bir dış etkiye rağmen deforme olmayan bir üründür.

kargo
Benzer Ürünler