0216 573 66 13

3M Kaydırmaz Bant | 50 mm x 18 metre Siyah

3M Kaydırmaz Bant | 50 mm x 18 metre Siyah

%30 İndirim
75,78 € 1.936.25 TL + KDV
  • Stok Kodu 1932
  • Stokta 15 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsizdir.
  • Bu ürün 9292 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO ÜCRETSİ KARGO
 

Dünyanın En Kaliteli Zemin Kaydırmaz Bantı 3M Kaydırmaz Bant

3M Kaydırmaz Bant | 50 mm x 18 metre Siyah

Kaymaz yüksek tutuşlu güvenlik şeridi.Sıkı tutuş ve uzun süreli koruma sağlar.Oyun alanları gibi eğlence alanları, havuz alanları, kamp yerleri, merdivenler, çalışma alanları, makine dükkanları, tehlikeli zemin alanları, endüstriyel ekipmanlar, çim ekipmanları için uygundur.

Anti Slip kaydırmaz bant uygulama alanı güvenli yürümenin gerektiği her yerdir. Anti Slip Kaydırmaz Bant, kayarak savrulmayı önlemek için ideal korumadır ve dolayısıyla işle alakalı kazaların önlenmesine yardımcı olur. Ürünün çok iyi derecede yapışkanlığı, fabrika zeminleri, endüstri alanları vb zorlu yüzeyler için uygundur. Kuvvetli ve dayanıklı yapışkan kaplama, normal kullanım alanlarında 1-2 yıla kadar yüksek bir Kayma Önleyici etki sağlar. Anti Slip Kaydırmaz Bant kendinden yapışkanlı olup koruyucu malzeme çıkartılarak uygulanacak yere yapıştırılır. Elle yırtılabilir ve uygulama sonrası herhangi bir çekme görülmez. 

Uygulanabilir Alanlar
Sırlı Seramik Üzeri Kaydırmaz Bant, Sırsız Seramik Üzeri Kaydırmaz Bant, Fayans Üzeri Kaydırmaz Bant, Porselen Seramik Üzeri Kaydırmaz Bant, Mozaik Üzeri Kaydırmaz Bant, Granit Üzeri Kaydırmaz Bant, Çimento (Venedik) Mozaiği Üzeri Kaydırmaz Bant, Merme Üzeri Kaydırmaz Bantr, Ahşap Üzeri Kaydırmaz Bant, Metal

Teknolojinin gelişmesi ve ilerlemenin artmasıyla birlikte ekonomik hayatta ivme kazanmış ve tüm sektörler kendilerini geliştirerek daha iyi konumlara gelmek için çaba sarf ettiler. Konut sektörünün de hareketlenmesi ile birlikte o alanda hizmet vermekte olan hemen her firma, bünyesinde hizmet etmekte olan çalışanları ile birlikte piyasanın nabzını yoklayarak geniş bir araştırma yapmıştır.

Kaydırmaz Bant Nasıl Uygulanır

Özellikle üretimi konusunda çok büyük emek sarf edilen, yapımı son derece zahmetli olan kaydırmaz bantlar için yoğun bir talep olduğu gözlenmektedir. Kaydırmaz bantlar; inşaat sektörü başta olmak üzere birçok alanda faal bir şekilde kullanılmaktadır. Ama bilinmesi gereken bir nokta var ki o da kaydırmaz bantların özellikleri yönünde;

  • Su ile teması yapılmaması gerekmektedir.
  • Yüksek sıcaklığa ve neme maruz kalmamalıdır.
  • Korunaklı bir alanda muhafaza edilmeli ve ıslak zemine uygulanmamalıdır.

Ana tema hep sıvı maddelerdir, sıvı maddeler karşısında işlevini kaybeden kaydırmaz bantlar, akla gelebilecek her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Maliyeti açısından da çok uçuk meblağlar gerektirmeyen bu ürün insanların ve çağın kurtarıcısı statüsündedir.

Benzer Ürünler