0216 573 66 13

3M Kaydırmaz Bant | 25 mm x 18 metre Siyah

3M Kaydırmaz Bant | 25 mm x 18 metre Siyah

  • Stok Kodu 1931
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az 0 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsizdir.
  • Bu ürün 6947 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO ÜCRETSİ KARGO

Dünyanın En Kaliteli Zemin Kaydırmaz Bantı 3M Kaydırmaz Bant

3M Kaydırmaz Bant | 25 mm x 18 metre Siyah

Kaymaz yüksek tutuşlu güvenlik şeridi.Sıkı tutuş ve uzun süreli koruma sağlar.Oyun alanları gibi eğlence alanları, havuz alanları, kamp yerleri, merdivenler, çalışma alanları, makine dükkanları, tehlikeli zemin alanları, endüstriyel ekipmanlar, çim ekipmanları için uygundur.

Anti Slip kaydırmaz bant uygulama alanı güvenli yürümenin gerektiği her yerdir. Anti Slip Kaydırmaz Bant, kayarak savrulmayı önlemek için ideal korumadır ve dolayısıyla işle alakalı kazaların önlenmesine yardımcı olur. Ürünün çok iyi derecede yapışkanlığı, fabrika zeminleri, endüstri alanları vb zorlu yüzeyler için uygundur. Kuvvetli ve dayanıklı yapışkan kaplama, normal kullanım alanlarında 1-2 yıla kadar yüksek bir Kayma Önleyici etki sağlar. Anti Slip Kaydırmaz Bant kendinden yapışkanlı olup koruyucu malzeme çıkartılarak uygulanacak yere yapıştırılır. Elle yırtılabilir ve uygulama sonrası herhangi bir çekme görülmez. 

Uygulanabilir Alanlar

Sırlı Seramik Üzeri Kaydırmaz Bant, Sırsız Seramik Üzeri Kaydırmaz Bant, Fayans Üzeri Kaydırmaz Bant, Porselen Seramik Üzeri Kaydırmaz Bant, Mozaik Üzeri Kaydırmaz Bant, Granit Üzeri Kaydırmaz Bant, Çimento (Venedik) Mozaiği Üzeri Kaydırmaz Bant, Merme Üzeri Kaydırmaz Bantr, Ahşap Üzeri Kaydırmaz Bant, Metal


Hizmet sektörünün gelişmesi ve yenileşmesiyle birlikte birçok firma; yenileşme kararı almış ve sunmuş oldukları fırsatların kapsamlarını genişleterek daha iyi bir hizmet sunmak amacıyla çalışmalar yapmıştır.

Kaydırmaz Bant Nasıl Uygulanır 

Kaydırmaz bant üreticileri de, hiçbir şekilde alana zarar vermeden müşterilerin direktifleri doğrultusunda istenen çapta ve boyutta kaydırmaz bant üretmektedir. Hizmet kalitesinin ortaya koyduğu prensipler doğrultusunda hiçbir müşterisinin tekliflerini geri çevirmeyerek hareket eden işletmeler; kaydırmaz bantbaşta olmak üzere, su tutucu bant, havuz gibi alanlara ilişkin malzemeleri etkin bir şekilde üretmektedir.

İnsanların sahiplenme duygusundan yola çıkarak hareket eden firmalar; araştırma ve incelemelerini sıkı bir şekilde tutarak en iyi hizmeti sunmaya gayret eder. Çok fazla maddi külfeti olmayan bu işlemler sırasında en çok korkulan şey, kaydırmaz bant uygulanan alanın yeterli düzeyde işlemden geçmemiş olması endişesidir. Fakat günümüz teknolojisiyle yoğrulan kaydırmaz bantlar, çok dayanıklı ve yıpranmaya karşı etkilidir.

Şu bir gerçek ki her insan bu endişeyi sonuna kadar yaşar ve kaydırmaz bant uygulanacak olan alanın herhangi bir hata ile karşılaşmaması için plan ve programlar dâhilinde hareket eder. Kaydırmaz bant üretimi yapan firmalar; bir noktadan sonra kendini kanıtlamış ve kaliteyi hizmet sunma konusunda tescillemiştir.

 

Benzer Ürünler