0216 573 66 13

Spesiyal Sünger 30mm

Spesiyal Sünger 30mm

  • Stok Kodu 7244
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az 10 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 4858 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO

Spesiyal sünger 30mm yanmaz özellikte olup akustik düzenleyici sınıfında bir üründür. Bu ürünü diğer akustik sünger lerden ayıran özelliği ise yüzey alanındaki girinti ve çıkıntılarının daha fazla olmasıdır. 

Spesiyal sünger 30mm kullanım alanı olarak disko, bar,  stüdyo, gece kulübü, jeneratör odaları, makine daireleri çeşitli pano ve kabinler içerisinde de kullanılabilir.

Spesiyal sünger 30mm yapısı itibariyle yangın dayanımlı bir üründür ve yanmaz sınıfında olduğu için yangın esnasında Alevi yürütmediği gibi çıkan yangını da söndürme özelliklerine sahiptir.

Örneğin bir mekanda akustik problem var ve siz de bu sorunu çözmek istiyorsanız o zaman Spesiyal sünger 30mm kullanarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

 Buna daha iyi bir örnek verecek olursak boş odalarda herkesin de bildiği gibi yankı problemi vardır yüksek tavanlı mekanlarda ( Kıraathane, Düğün Salonu, Dernek, Sinema Salonu, İzleme Kuleleri, Müzik Stüdyoları, Kafeler ) Spesiyal sünger 30mm duvar ve tavanlar da belli oranda kullanarak problemi ortadan kaldırmak mümkündür.

Spesiyal Sünger 30mm Özellikleri

Kalınlık : 30mm -+3
Genişlik : 100cm +-2
Uzunluk : 100cm +-2
Yanmazlık : Var

 

Benzer Ürünler