0216 573 66 13

Oto Ses Yalıtımı SimSelf 10 cm 10 mt

Oto Ses Yalıtımı SimSelf 10 cm 10 mt

%50 İndirim
717,50 TL 358.75 TL + KDV
 • Stok Kodu 7329
 • Stokta 100 Adet mevcut
 • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
 • Bu Üründe Kargo Ücretsizdir.
 • Bu ürün 24045 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO ÜCRETSİ KARGO
 

SimSelf Oto Ses Yalıtımı

Otomobiller için özel olarak tasarlanan ve ses ile ısı yalıtımı konusunda birçok farklı kategoride ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerden biri olan SimSelf otomobillerde ağırlıklı olarak ses yalıtımında tercih edilmektedir. Bant şeklinde bulunan SimSelf temelde Bitüm esaslı malzemeden oluşmaktadır. Bunun dışında ısıya karşı yalıtımından dolayı bir tarafı tamamen alüminyum madde ile kaplı olmakta ve üzerinde bulunan yapışkanı ile kolaylıkla ilgili bölgeye yapıştırılabilmektedir. Alüminyum olmayan diğer tarafı ise film tarzı bir maddeden yapılmıştır. Sökülebilir şekilde tasarlanan bu yüzdeki film sayesinde ses yalıtımına ek olarak su yalıtımı da sağlar. 

Alüminyum yüzeyi tamamen doğal olup mutfaklarda kullanılan folyo benzeri şekilde üretilmektedir. Bu yüzey doğal maddeden üretildiğinden güneş ışınlarına karşı korunaklıdır. Ayrıca herhangi bir renk değişimi ya da solma göstermeyeceği gibi erozyona da kolay kolay uğramaz. Alüminyum ve film yapısından dolayı esnek bir yapıya sahiptir. Bu özelliği onu her türlü yüzeye uygulanabilir kılmaktadır. Özellikle otomobil içerisindeki eğrilmiş ya da kıvrılmış yüzeylere rahatlıkla yerleştirilebildiğinden çok fazla tercih edilirler. Bunun dışında kendinden yapışkanı olması ve ayrıca suya karşı hem yalıtım hem de dayanıklı olması onu birçok farklı yüzeyde kullanıma uygun hale getirir.

Genellikle 10 metre uzunlukta bant şeklinde üretilen SimSelf’in bant genişlikleri seçeneklidir. 10 ila 60 cm arasında değişen bant genişliklerine sahip olup yapışkanlığı özelliği tüm genişliklerde korunmaktadır. Film tabakası altında gizlenmiş bu yapışkanlı kısım otomobil üzerinde bulunan birçok yüzeye rahatlıkla yapışabilmektedir. Ancak uygulama durumunda SimSelf bant yerleştirilmeden önce yüzeyin iyi bir şekilde temizlendiğinden ve kuru bir halde bulunduğundan emin olunmalıdır. Eğer otomobil değil de beton tarzı bir noktada uygulama yapılacaksa bitüm astar tarzı bir ön uygulama yapılması daha iyi sonuç verecektir.

Simself Bant Oto Ses Yalıtımı

SimSelf bant Bitüm esaslı , bir yüzü Alüminyum kaplamalı kendiliğinden yapışkanlı, diğer yüzü sökülebilir film olan su yalıtım veya ses yalıtım bandıdır. Simself Bant doğal alüminyum folyo  sayesinde güneş ışığından olumsuz etkilenmez. Esnekliği sayesinde eğik ve eğrisel yüzeylere de rahatlıkla uygulanabilir. Simself Bant su geçirmezlik özelliği ve kendinden yapışma özelliği ile birçok detaya pratik çözümler getirmektedir.10-15-20-30-60 cm genişliğinde ve 10 m uzunluğunda rulolar şeklinde üretilmektedir...

SimSelf Bant ın bir yüzeyinde bulunan sökülebilir film tabakası söküldükten sonra bant yapışmaya hazır hale gelmiş olur. Ancak iyi bir yapışma sağlamak için uygulama yüzeyinin temiz ve kuru olması gerekmektedir. Fakat beton yüzeylerde uygulama yapmadan evvel yüzeye Standart bitüm astar sürülmesi ve astar tabakası kuruduktan sonra Sim self Membranın kuru yüzeye yapıştırılması gerekir.
SBS katkılı kendinden yapışma özelliğine sahip Özel modifiye bitümden üretilmektedir.1,5 mm kalınlığındadır.

Araçlarda titreşim vibrasyon ve dıştan gelen sesleri kesmek için kullanılan yapışkanlı bant

 

SİMSELF AVANTAJLARI

Simself Çok kolay uygulanır,
Simself Kendinden yapışkanlıdır,
Simself Bitümle temasa uygundur,
Simself UV ışınlarına dayanıklıdır,
Simself Bir çok yüzeye mükemmel yapışır,
Simself Düşük sıcaklıklarda uygulanabir,
Simself Hava koşullarından etkilenmez,
Simself Boyalı aluminyum folyo kullanımı renk seçeneğini mümkün kılar,
Simself Ekonomiktir.
 

Ebat Ve Fiyatlandırma
 • Kalınlık : 1,5-2mm
 • Genişlik : 10 cm
 • Uzunluk: 10 Metre
 • Fiyat 1 Adet Fiyatıdır
 • 1 Adet 1m² dir
 • Malzeme Rulodur
 • En az 1 Adet Alınabilir.
 • Renk : Alümimyum

 

3904 / 13.03.2023

Merhaba 

Tavana uygulanır mı bunu direk tavana uygulayıp üstüne de ekstradan ses yalıtım  süngeri bondex 30mm (180 dns) yapmayı planlıyorum ekstra sesi azaltır mı veya bi etkisi olmazmı ?  Azaltırsa tahmini ne kadar azaltır?

Yönetici Cevabı

Merhaba,

tavana uyguın olmaz

2567 / 20.12.2020

Motor kaputına ugulanabilir mi ?

Yönetici Cevabı

Merhaba

Motor kaputuna uygun malzeme satışımız bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler