0216 573 66 13

Yumurta Sünger Kullanımı

Yumurta Sünger, birbirinden farklı alanlarda genellikle tek bir amaç için kullanılır: sesi emme. Ses dalgalarını başarıyla kırarak onları kendi yüzey alanına hapseden Yumurta Sünger, bir kez imal edilerek kurulum yoluyla görev alacağı alana yerleştirildikten sonra herhangi bir bozulmaya maruz kalmaz. Küf tutma, yanma, nemle kaplanma gibi negatif vaziyetleri muhtevi özellikleri sayesinde bertaraf eden sünger; her türlü iç mekanda rahatlıkla hizmet sağlayıp, ses yalıtımını başarıyla gerçekleştirilir.

Jeneratör, havalandırma sistemi, hidrofor, gece kulüpleri, radyo istasyonu gibi farklı noktalarda görev alan Piramit Süngeruzun süreli kullanıma bağlı olarak yapısal forum değişikliğine uğramaz. Tavanda, duvarda veya yerde kullanılabilen ürünün farklı renkleri ya da birbirinden ayrı desenleri olur. Piramit Sünger, plaka halinde tasarlandığı için ürünün kalıp eksisi, artısı gibi hesap dışı durumları bulunmaz; iç mekana ses emme özelliği vesilesiyle birebir uyacak şekilde monte edilir.

Yumurta Sünger Kullanımı Nasıl Yapılır

Yüksek sıcaklık altında hiçbir erime göstermeyen Piramit süngerin, stüdyo kayıtlarında göz aşinası olan nesneler arasında bulunduğunu; hatta şık yapısından ötürü yalnızca görsel amaçla bile mimari unsurlara ek olarak yalıtım alanına yerleştirildiğini biliyoruz. Piramit süngerin bu denli yüksek avantajlara sahip olması, orijinal ürün kullanıldığı zaman gerçekleşe örtüşürken; piyasada ara sıra bulunabilen sahte, kalitesiz ürünlerin yumurta süngeri tamamen amacından farklı şekilde meydana getirdiğini görebiliriz. Dolayısıyla ürün satın almadan evvel gerekli belgeleri ve bilgileri iyice kontrol etmeli, daha sonra satın alma faaliyetini gerçekleştirmelisiniz.

Blog Son 8 Makale