0216 573 66 13

30 mm Yanmaz Yumurta Sünger 50 Dns

30 mm Yanmaz Yumurta Sünger 50 Dns

%45 İndirim
6,75 € 135.51 TL + KDV
  • Stok Kodu 2165
  • Stokta 300 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 10 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 35683 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO
 

Yanmaz yumurta sünger kısa süreliğine siz değerli müşterilerimiz için İndirime girmiştir. Yanmaz yumurta sünger bir çok alanda ses yalıtımı ve akustik düzenleme işlevinde kullanılmaktadır. Yanmaz yumurta sünger stüdyo, disko, bar, call center, restorant, cafe ve hayatımızın bir çok alanında ses yalıtımı ve akustik düzenleme araçı olarak kullanılabilmektedir.

Yanmaz akustik yumurta sünger yanmaz özelliğe sahip olması olası büyük kazaları önlemekte, çıkabilecek yangın esnasında diğer yanıcı yumurta süngerllerin aksine yangının büyümemesi ve engellenmesini sağlamaktadır.

Ev ya da İş Yerlerine Özel Ses Yalıtımları Nasıl Yaptırılır?

İnsanoğlunun icatları her geçen gün farklı alanlara kayıyorken, hiç beklenmedik alanlarda dahi gelişmeler yaşanabiliyor. Geçmişten günümüze kadar çoğunlukla kayıt stüdyoları gibi evlerde gördüğümüz ve hala var olmakta olan yumurta süngerler, ortam içinde bulunan sesin akustik anlamda düzenlenmesini sağlar. Bununla birlikte de en iyi şekilde sesin ortamda yayılmasını sağlıyorken, gürültü halinde de sesi dışarıya yansıtmamak adına bir kısmını yutar. Böyle bir ürünün artık sadece kayıt stüdyolarında değil aynı zamanda sizlerin de ev ya da iş yerlerinize gelebileceğinden haberdar mısınız? Bundan böyle siz de ister ev isterseniz de iş yerlerinize uygun olarak ses yalıtım hizmetinden yararlanabilir, ortamınızın gürültüsünü azaltabileceğiniz şekilde bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Bir ses yalıtımının evlerde yapılması için, öncelikli temel amaç yoğun bir şekilde oluşan sesin belli bir seviye altına inmesini sağlamak olur. İşte bu uygulama ise bir tür ses yalıtım olup günümüzde kontrol altına alınabilecek seviyede uygulamalar dahi yapılabilmektedir. Uygun kalitede bir ses yalıtım malzemesi kullanıldıktan sonra ses yutma potansiyeli olarak gerçekten de başarılı bir şekilde hizmet almış olabileceğinizi bilmelisiniz. Burada ki temel amaç ise, sesin belli bir kısmının kaynağın olduğu alanda kalmasını sağlamak ve belli bir kısmının duvardan geçmesini engellemektir. İşte burada da aslında dışarıdan gelen seslerin engellenmesini sağlama gibi hizmetler verilebiliyor.

Ev İçin En Uygun Ses Yalıtım Sistemi

Hem akustik yumurta sünger hem de yanmaz yumurta sünger çeşitleriyle ses yalıtımları istenilen kalite içerisinde yapılabilmektedir. Dışarıdan gelen sesleri korumak, doğru bir şekilde ortam içerisinde ki yüksek değerde ki seslerin azaltılmasını sağlamak ya da birçok sesin iç içe girebileceği bir alanda sesin yutularak daha gürültüsüz bir ortamın olmasını gerçekleştirmek adına akustik yumurta süngerler kullanılabilir. Bilindik, klasik bir ses yalıtım süngeri olup en uygun fiyatlarda bu gibi bir süngerden faydalanılabilir.

Evinize gelen ekip tarafından özel bir şekilde araştırma yapılmalı, içeriden dışarıya çıkan ve dışarıdan da içeriye giren seslerin kontrolü sağlanır. Buna göre de ses yalıtım konusunda gerekli çalışmalar, kullanılacak malzemelerin kalite gücü gibi raporlar oluşturulur. Ardından ise çalışmalar başlatılarak doğru bir uygulama içerisinde gürültünün olmaması açısından ses yalıtımı hizmeti sunulabilir.

İş Yerlerinde Ses Yalıtım Hizmeti

İş yeri sahibiyseniz eğer ve yüksek seslerde makinelerin çalışıyor olmasıyla beraber personellerinizin olumsuz olarak bu durumdan etkilenmesini önleyebilirsiniz. Burada devreye girecek olan yanmaz yumurta süngerler, doğru bir ses yalıtım hizmetinden çok içeride ki sesin yutulmasını sağlar. Böylelikle eskisine göre aynı yüksek değerde ki sesin daha az çıktığını insanların kulağına yansıtacaktır.

Ses yalıtım hizmeti, dışarıdan gelen seslerin korunmasını sağladığı gibi içeride ki sesin de düzenlenmesiyle ilgili işlem yapabilmektedir. Gürültü adı verilen gereksiz ses dalgalarının iş yerlerinde bulunmasını önlemek, insanlara hem rahatlık sunar hem de iş verimliliği konusunda yüksek değerlerde arttırma yöntemi olarak dönütü olur.

İş Yerlerinde Ses Yalıtım Neden Önemlidir?

Eğer ki endüstriyel alanda bir hizmet sunan işletmeniz varsa, genel anlamda seslerin de yoğun olduğu bir ortam içerisinde çalışan personelleriniz var demektir. Sesler, hiç fark edilmeyecek şekilde insanların hareketlerini olumsuz yönde etkiler. Bu nedenle yoğun ses dalgalarının olduğu ortamlarda iş verimliliğinde de düşüşler olabilir. Gürültü adı verilen kaynağa uygun şekilde yanmaz yumurta sünger uygulaması yapılabilirse, ses yalıtımının önemini de bu şekilde fark edebilirsiniz.

İçeride ki sesin aynı değerde olmasına rağmen ses yalıtımı sayesinde yutulduğunu görebilir, gürültülü ortamın daha az gürültülü olmasıyla beraber iş yerlerinin tamamında önemli bir rapor olan iş verimliliğinin %’lik oranda kayda değer şekilde arttırıldığını da görebilirsiniz.

YANMAZ YUMURTA SÜNGER 30 MM

Bu ses yalıtıma ismini veren yumurtanın  sebebi ise ürünün yumurta şeklinde süngerden oluşmasıdır. Yanmaz ismi de yanmaz özelliği olmasından almıştır. Bu ürünü güvenle her yerde kullanabilirsiniz. Kesinlikle Sağlığa zararı yoktur ve ürün herhangi bir kokuya maruz bırakmaz.  Ürün stüdyo içerisinde kullanılarak her yerinde ses yalıtımı yapılması sağlanabilir.

Akustik düzenleme içinde kullanılır. Bu ürün jeneratör odalarında kullanıldığında ise odanın yanmaz hale gelmesini sağlar. Sinema salonlarında kullanılan yanmaz yumurta sünger ise oradaki akustiğin düzenlenerek, kaliteyi arttırmaya yardımcı olmaktadır. Bu eşsiz ürün market, restoran ve cafe gibi birçok ortamda da güvenle kullanılabilir. Farklı ebat ve kalınlık çeşitleri bulunmaktadır. 40 mm, 50 mm ve 70 mm ebatlarında yumurta sünger bulunmaktadır ve 100 cm×100 cm şeklinde ölçülere sahiptir.  Metrekareye göre fiyatlandırma  uygulanır. Ürün cm göre fiyatlandırılmaktadır.

Bu ürün ses yalıtımı sektöründe oldukça fazla yerde kullanılmaktadır. Hem yanmaz özelliği hem de akustiği iyi iletmesinden dolayı her yerde kullanılabilir. Sağlığı tehdit etmemesi ve koku bırakmaması nedeniyle diğer ürünlere göre bir adım öndedir. İhtiyacınıza göre farklı ebatlardaki ürünlersen dilediğiniz kadar satın alarak gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yanmaz yumurta akustik sünger ile her ortamda en iyi akustik vurguyu sağlayarak ortamın kalitesini arttırabilirsiniz.  Bu ürün çok çeşitli iş yerlerinin vazgeçilmesi haline gelecek. Sizler için kaliteli ürün uygun fiyatlar ile hizmetinize ulaşmaktadır. Yanmazlık özelliği size birçok alanda kolay kullanım özelliği sağlamaktadır. Sektörde bu muhteşem ürün adından sıkça söz ettirmektedir.

Ebat Ve Fiyatlandırma
  • Kalınlık : 30mm
  • Fiyat 1 M² Fiyatıdır.
  • 1 Adet 1m² dir.
1184 / 20.2.2018

Merhaba havalandırmaya penceresi olan bir odam var .bu odamdaki 2 duvara ses yalıtımı yapmak istiyorum.duvarın biri yan daire ile komşu diğeri ise yan bina ile komşu.komşu daire duvarından aşırı bir ses gelmiyor ama yinede ses yalıtımı yaptırmak istiyorum.tavsiye edeceğiniz malzeme nedir?

 

Yönetici Cevabı

Merhaba Bariyerli adepan ile işinizi çözebilirsiniz.

264 / 21.02.2016
15 Adet'in kargo ücreti tahminen ne kadar tutar ? ona göre sipariş vericem?
Yönetici Cevabı Kargo ücretleri için lüften firmamız ile iletişime geçiniz.
251 / 08.02.2016
mrb.belediyemize ait 300 m2 lik bir düğün salonu var.ancak burada aşırı derecede bir akustik sorunu var.bunu nsl çözerim.akustik yumurta süngerle komple kaplama ya gerek varmı.garantilimi.ve herşey dahil(yapıştırıcısı nakliye vs)kaça mal ederim.lütfen geri dönüş bekliyorum
Yönetici Cevabı Üvretler ile alakalı telefondan destek veriyoruz. akustik düzenleme probleminizi bu malzeme ile %100 çözebilirsiniz.
230 / 27.01.2016
Bu ürünün kendinden yapışkanlı lari varmı (ücreti nedir)veya nasıl saten alci nin üstüne monte edilebilir
Yönetici Cevabı Var Efendim.
204 / 15.01.2016
Bukadar kaliteli ürün beklemiyordum ürün gerçekten çok kaliteli teşekkürler satış süresindeki ilginiz için teşekkür ederiz.
Yönetici Cevabı Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.
198 / 14.01.2016
Çok harika bir ürün bukadar kaliteli olacağını tahmin etmiyordum daha önce başka yerden aldığım yumurta süngerler ile arasında dağlar kadar fark var cok hızlı gelmeside cabası teşekkür ederim herkeze tavsiye edeceğim.
Yönetici Cevabı Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkürler.
182 / 06.01.2016
24 m2 için ne kaadarlık malzemem almamız gerekmektedir maaliyeti ne olur
Yönetici Cevabı Sepet miktarına 24 girerek 24 m² malzemeye sahip olabilirsiniz.
178 / 05.01.2016
30 metre kare buyukluğunde olculere fiyat verirmisiniz
Yönetici Cevabı Miktar Kısmına 30 Yazarak Sepet Tutarını Görebilirsiniz Efendim.
165 / 24.12.2015
ne kadar boyutu 11tl?
Yönetici Cevabı Evet Efendim Akustik Yanmaz Yumurta Süngerimizin Boyutu 1x1m Dir.
68 / 26.10.2015
Ürün elime kısa sürede ulaştı uyguladım gerçekten fiyatına göre kaliteli bir malzemea Piyasada 17 - 18 tl ye satıyorlar kargo ücreti çok uygun geldiği için rahatlıkla alınabilira
Yönetici Cevabı Yanmaz yumurta sügeri ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Benzer Ürünler