0216 573 66 13

Spesiyal Sünger 50mm

Spesiyal Sünger 50mm

  • Stok Kodu 7246
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 3311 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO

Spesiyal sünger 50mm yanmaz özellikte olup akustik düzenleyici sınıfında bir üründür. Bu ürünü diğer akustik sünger lerden ayıran özelliği ise yüzey alanındaki girinti ve çıkıntılarının daha fazla olmasıdır. 

Spesiyal sünger 50mm kullanım alanı olarak disko, bar,  stüdyo, gece kulübü, jeneratör odaları, makine daireleri çeşitli pano ve kabinler içerisinde de kullanılabilir.

Spesiyal sünger 50mm yapısı itibariyle yangın dayanımlı bir üründür ve yanmaz sınıfında olduğu için yangın esnasında Alevi yürütmediği gibi çıkan yangını da söndürme özelliklerine sahiptir.

Örneğin bir mekanda akustik problem var ve siz de bu sorunu çözmek istiyorsanız o zaman Spesiyal sünger 50mm kullanarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

 Buna daha iyi bir örnek verecek olursak boş odalarda herkesin de bildiği gibi yankı problemi vardır yüksek tavanlı mekanlarda ( Kıraathane, Düğün Salonu, Dernek, Sinema Salonu, İzleme Kuleleri, Müzik Stüdyoları, Kafeler ) Spesiyal sünger 50mm duvar ve tavanlar da belli oranda kullanarak problemi ortadan kaldırmak mümkündür.

Spesiyal sünger 50mm Özellikleri

Kalınlık : 50mm -+3
Genişlik : 100cm +-2
Uzunluk : 100cm +-2
Yanmazlık : Var

 

Benzer Ürünler