0216 573 66 13

SİYAH PİRAMİT SÜNGER 4cm

SİYAH PİRAMİT SÜNGER 4cm

201.09 TL + KDV
  • Stok Kodu 4757
  • Stokta 140 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 10 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 9035 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO
 

Piramit sünger yapının içerisinde oluşan sesleri profesyonelce engelleyerek, insanların ihtiyaçları olan sessizlik ortamını yaratmış olur. Kişiler de mantıklı kararlar vererek hem kendilerinin seslerini çevreye yaymamak hem de çevreden gelen sesleri duymamak için bu uygulamayı gerçekleştirir. Piramit sünger, gerekli olan bir ihtiyaçtır ve günümüzde de bunun örneklerini net bir şekilde görebiliyoruz. Çoğu zaman yapım aşamasında olan bir inşaatın tanıtımı yapılırken, kocaman afişlerle (piramit sünger uygulaması çalışma kapsamımız içerisindedir) piramit sünger ile alakalı yazılar yazmaktadırlar. Krizi kar’a çevirmek ve bundan büyük bir kar elde etmek isteyen girişimciler “müşterilerinin ne istediklerini bilerek ve analiz ederek” çalışmalar yürütür. Piramit Sünger işinde deneyim kazanmış ve bu işi başarıyla yürüten kişilerin söylemleri her zaman için dikkate alınmalı ve ona uygun adım atılmalıdır.

siyah piramit sünger

Piramit Sünger Özellikleri

Yönlendirmeler sonucunda, gürültüyle baş etmek için seçilmiş olan bu ürünün kalitesi ortaya koyulmuştur. Bu işle uğraşan ve üretimlerini gerçekleştiren girişimciler, bütün olasılıkları dikkate alarak elverişli bir ortam oluşturmalı ve uygun olan zemin sağlandıktan sonra seri bir üretim süreci başlatılmaktadır. Piramit Sünger çok fonksiyonel bir üründür, ancak tasarımı doğru ve insanların zevkleri dikkate alınmadan yapıldığı zaman çok fazla tercih edilmemektedir. Neden mi? Çünkü insanlar bir üründe “işlev” ararken seçenekler arasına “estetik ve görsel zenginliği” de sıkıştırmıştır da ondan. Görselliği bakımından güzel olan ürünler her zaman için fark yaratır ve kişi bir mağazayı gezdiği zaman ihtiyacı olmasa bile almak ister ve o ürüne yönelerek, ısrarla o üründe takılı kalır. Piramit süngerler içinde bu durum aynıdır, ne kadar güzelse talep o kadar artar.

Tabi ki arz-talep arasındaki denge sağlanırken de görsellik-işlevsellik arasın ki denge orantılı bir şekilde olmalı ki etkin ve verimli bir sonuç alınsın. Piramit sünger; bir yapının ihtiyacı olan tüm sessizlik ortamını yaratmaya yeterlidir. Sessiz bir ortam sayesinde insanlar daha fazla ve etkin bir şekilde çalışma fırsatı bulur, sorunlara çok iyi adapte olarak etkin çözümler üretir ve başarılı işler ortaya koyarlar. Piramit sünger uygulaması yaptıran kişilerin insanlar ile iletişimi çok iyidir, her zaman için daha dinlenir ve dinç bir vücuda sahip olurlar ve başladıkları işleri rahatlıkla sonuçlandırabilme eğilimi içerisindedirler. Bu saydığım özellikleri okuyan kişiler, eminim ki en kısa zamanda piramit sünger satın alımı yapacaktır.

652 / 26.12.2016
Ebat belirtir misiniz.
Yönetici Cevabı 100 x 100 Cm ebadındadır.
Benzer Ürünler