0216 573 66 13

Ses yalıtım işlemleri yapılmadan önce gerekli ölçümlerin yapılası sağlanmalıdır. Bu ölçümler sayesinde sesin seviyesi net olarak ortaya konmalıdır. Bu şekilde ortaya çıkan sonuçlar neticesinde bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtımı süngeri dahil hangi yalıtım ürünlerinin kullanılması gerekliliği tespit edilmelidir. Malzeme kullanımı aynı zamanda hangi ortamda ses yalıtımın yapılacağının tespitini de gerektirir. Evleri, ofisler ve işyerleri için ayrı ses yalıtımı uygulamaları yapılmalıdır. Akustik ses yalıtım işlemleri sadece konutlar, apartmanlar ve siteler için zorunluluk teşkil etmemektedir. Aynı zamanda ofislerde rahat ve motive edici şekilde sesin zararlı etkenlerinden korunmayı, işletmelerde de de müşteri memnuniyeti ve çalışma koşulları açısından son derece önemlidir. Adepan ses yalıtım uygulamaları ile Sivas ilinde de Adetasyapi olark hizmetinizdeyiz.

Sivas ilinde yapılacak olan ses yalıtım uygulamaları için gerekli profesyonel ekipler ve dünya standartlarında yalıtım ürünleri ile de adetasyapi olarak yanınızdayız. Akustik ses yalıtımı ile kendinize, aileniz, çalışanlarınıza ve müşterilerinize sessiz ve huzurlu ortamlar sunabilirsiniz. Evlerinizde dış etkenli seslerden rahatsız oluyorsanız, araç trafiğinde meydana gelen korna ve egzoz gibi araç seslerinden, yayaların ve insanların toplanma yerlerine yakın evlerde oluşan insan ses kirliliğinden ve bunun gibi birçok aşırı gürültülü ortamlara yakınsanız ve kurtulmak istiyorsanız, mutlaka ses yalıtımı yapmalısınız. Bu şekilde evlerinizde dış etkenlerden kaynaklı seslerden kurtulursunuz. Çocuklarınız rahat ve sakin ortamlarda derslerine çalışıp oyunlar oynayabilirler. Sizlerde sessiz ve huzurlu ortamlarda sohbet edebilir, televizyon izleyebilirsiniz. Adepan ses yalıtım uygulamaları aşırı sesin oluşturduğu sağlık sorunlarının da önüne geçmektedir. Bunun için gerekli olan ise işinde uzman ekiplerin öncülüğünde, dünya standartlarındaki bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri gibi kaliteli ürünlerinin kullanılması gerekmektedir.

Bariyerli ses yalıtımı sünger ve ses yalıtım süngeri uygulanacağı alana göre seçilmelidir. Ses yalıtım uygulamaları evinizin ses kirliliğinden kurtulmasını sağladığı gibi değerlerinin de artmasına sebep olacaktır. Akustik ses yalıtım gerek fiziksel gerekse de zihinsel olarak rhatlamanızı sağlayacak bir uygulamadır. Adepan ses yalıtım uygulamaları adetasyapi güvencesi ile Sivas ili sınırlarında da sizlerin hizmetinde olacaktır.

Blog Son 8 Makale