0216 573 66 13

Ses yalıtımı, günümüzde çoğalan ve globalleşen insan nüfusu için hayati önem taşır hâle geldi. Kimi özel hayatını kimi kamu özelini kimi de gürültü etkisini sıkıntı yapıyor. Haliyle bu da ses yalıtımı için yeterli ve haklı bir sebep oluşturmaktadır. Akustik ses yalıtımı ihtiyacı ev içinde çocuk gürültüsü, komşu rahatsızlığı, makine gürültüsü, stres, sürekli ses işitme hastalıkları ve daha birçok fizyolojik sebepler gösterilebilir. Adepan ses yalıtımı kullanarak evinizi, odanızı, ofisinizi, büronuzu, çocuk odasını, hastaneleri, atölyeleri vb. daha birçok alanda kullanarak sesin etkisinden sıyrılabilirsiniz. Yalıtım için kalitesi yüksek ve fiyatı uygun malzemeler seçmeniz sizin yararınıza olacaktır. Bariyerli ses yalıtım süngeri ve ses yalıtım süngeri gibi farklı seçenekleriyle istediğiniz yalıtım kalitesini elde edebilirsiniz. Siz kendi isteğinizi oluşturun ve gerisini Adepan ses yalıtımı halletsin. Adepan ses yalıtımı size kaliteli, hakkını veren ve bütçenize uygun bir hizmet sunar ve gerekli şartlar için gereken uygun yöntemi de hizmetinize sunar. 

Ses frekansa bağlı olarak insanı rahatsız eden bir noktaya ulaşabilir. Dolayısıyla orta frekansa sahip yerlerde Adepan ses yalıtımı size bariyerli ses yalıtım süngerini önerecektir. Bariyerli ses yalıtım süngeri akustik ses yalıtımı yapmakla birlikte sesi orta frekansta %75 civarında kesmeye yarayan yapıyı barındırır. Ve ayrıca ses yalıtımı istediğiniz bölgenin sahip olduğu ses frekans aralığı ve gürültü marjı gibi ölçümlere göre size ses yalıtım süngeri çeşitleri sunulur ve sizin için şişli ses yalıtımı en iyi hizmeti sağlar. Böylece ses yalıtımı sağlayarak sağlıklı ve huzurlu bireylerin yetişmesi sağlanır.

İstanbul tahmini olarak 18.000.000 nüfusa sahiptir. Özellikle İstanbul’da ses yalıtımı çok fazla talep görüyor. Bu da talep fazlasını meydana getiriyor. Adepan ses yalıtımı olarak akustik ses yalıtımı hizmetini Şişli bölgesinde bulmanız için Adepan’a ulaşmanız yeterli. Adepan ses yalıtımı Şişli bölgesinde hizmet vermek için hazır ve bünyesinde yetişmiş elemanlarıyla size iyi hizmet sunmak adına gerekeni yapmıştır. Şişli ilçesinde bu tarz çözümlerin ve ihtiyacın tek adresi Adepan ses yalıtımı hizmetidir.

Blog Son 8 Makale