0216 573 66 13

Ülkemizde nüfusun çoğunluğu şehirlerde yaşamaktadır. Şehirlerde sanayi bölgeleri, hava alanları, caddeler, sokaklar, oyun parkları ve semt pazarları gibi birçok gürültü kaynağı vardır. Yoğun sese maruz kalma insanların yaşam kalitesini olumsuz yönde etkilemektedir. Ses, başta huzursuzluk, stres gibi birçok psikolojik sorunların temelini oluşturan etkenlerdendir. Ses yalıtım çalışması önemli bir gereklilik olarak karşımıza çıkmaktadır. Ses yalıtımı günlük hayatta sesten kaynaklanan sorunların üstesinden gelmek için geliştirilmiş bir teknolojidir. Adepan ses yalıtım sistemleri ses yalıtımı ile ilgili olarak güncel inovasyon ürünleri üreten bir markadır. Adetasyapi yalıtım hizmetlerini uzman ekipleriyle uygulamaktadır. Akustik ses yalıtım konusunda sektördeki tecrübeli markalardan birisidir. Yaşam alanlarında ses yalıtım çözümlerini uygularken müşteri memnuniyeti ve garantili hizmet vermeyi ön planda tutan bir firmadır. Kurumsal firmamız yapılan çalışmanın kalıcı olmasını garanti eder.

Uzmanlara göre, yüksek sese maruz kalma sorunu çocuklar için çeşitli psikolojik sorunlara neden olabilmektedir. Uyku düzensizliği ve huzursuzluk bunlardan bazılarıdır. Yetişkinlerde de yoğun sesin ortaya çıkardığı sorunlar vardır. İş hayatında yoğun çalışan kişilerin sakin bir ortamda dinlenmeye ihtiyaçları vardır. Dinlenme esnasında sürekli sese maruz kalma uyku kalitesini bozmaktadır. Yeterince dinlenememe de iş verimsizliğine neden olmaktadır.

Adetasyapı yaşam alanlarında bariyerli ses yalıtım süngeri uygulaması yapmaktadır. Bu uygulamayla ses yalıtımıyla birlikte aynı zamanda ısı yalıtımı da yapılmış olmaktadır. Ses yalıtım süngeri de yalıtım uygulamalarında kullanılan diğer bir üründür. Çok katlı binalarda katlar arası ses problemleri olan mekânlarda uygulama yapılabilmektedir. Uygulama yapılan alanlarda ses yalıtımı kalitesi hemen fark edilmektedir. Radyo ve televizyon sektöründe de ses yalıtım uygulamaları yapılmaktadır. Stüdyo gibi ortamlara ses yalıtım hizmeti vermekteyiz. Firma Şırnak ses yalıtım hizmeti sağlayan alanında tecrübeli bir kuruluştur.

Binaların yapılma aşamasında ses yalıtımı konusu çok dikkat edilen bir husus değildir. Şehirler her geçen gün daha da kalabalıklaşan yapısıyla her geçen gün ses yalıtımına daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bakımdan akustik ses yalıtım çözümlerine her geçen gün daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. Pencerelerde de ses yalıtım teknolojileri sürekli geliştirilmektedir. Artık günümüzde binalarda akustik ses yalıtım çözümleri uygulanması gerekliliği ortadadır. Adetasyapi ses yalıtımı çözümlerinde sorunsuz ve kalıcı hizmetler sunar.  

Sizler de Adepan ses yalıtımı ürünlerini tercih edebilirsiniz. Ses yalıtımı deneyimini uzman bir ekiple gerçekleştiriyoruz. Firmamızda keşif çalışmaları için randevu talep edebilirsiniz.

Blog Son 8 Makale