0216 573 66 13

E-ticaret sitesi 2005 yılında kurulan Adetaş Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited şirketi tarafından oluşturulmuştur. Yapı kimyasalları konusunda bir dünya devi olan BASF – YKS ile birlikte çalışan firma Türkiye’deki inşaat sektöründe önemli bir rol almayı, gelişimi sürdürmeyi, mevcut konfor ve güvenilirliği arttırarak kullanım ömrünü uzatmayı amaçlamaktadır. Firma ses yalıtımı, baş yapı kimyasalları, havuz kimyasalları, zemin kaydırmazlık, su tutucu bantlar, polietilen malzemeler, uygulama tabancaları, schlüter profil, seramik derz artıları, sukar süzgeç, ısı yalıtım sistemleri, sigma makinaları, temizlik makinaları ve yangın söndürme tüpleri gibi bir çok alanda hizmetler sunmaktadır.

Firma sunduğu hizmetlerle her zaman büyük beğeniler kazanmaktadır. Özellikle ses yalıtımı konusunda yaptığı çalışmalar ve uzman personelinin işlemleri firmayı bu konuda alanındaki öncü firmalardan biri olarak ön plana çıkarmaktadır. Gündelik hayatın koşturmasında küçük alanlar farklı işler yapan insanoğlu konstrasyon için sessizliğe ihtiyaç duymaktadır. Bu konuda yalıtım teknoloji ön plana çıkmaktadır. Yapılan yalıtım ile her alanı sesi kendi içinde kalmakta ve diğer alanlar çıkarılan sesten etkilenmemektedir.

Ses yalıtımının gerçekleştirilebilmesi için çeşitli ölçümler yapılması gerekmektedir. Bu ölçüm anında akustik ölçüm cihazlarına ihtiyaç vardır. Basit olarak öncelikle sesin kaynağından yayıldığı alandan alınan ölçümler ile istenilen sessiz ortamdaki değerler karşılaştırılır. Bu iki değer arasındaki fark yapılan yalıtımın kalitesini ve başarını gösterir. Bu yalıtım özellikle sinema salonları, diskolar, konferans alanları, jeneratör alanları, stüdyolar, cafeler için sıklıkla kullanılmaktadır.

Günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olan ses yalıtım Adetaş firması tarafından uzman personel ile oldukça başarılı olarak gerçekleştirilmektedir. Firmanın internet sitesi üzerinden ürünler uygun şartlar ve uygun fiyatlarla satın alınabilmektedir. Müşteri memnuniyetini amaç edinen firma iletişim hatları ile bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktadır. 

Blog Son 8 Makale