0216 573 66 13

Evlerinize ulaşan ses gürültüsünün kaynağı sesi ileten duvarlardır.  Apartmanlarda oluşan bu rahatsız edici sesler insanlarda psikolojik ve işitsel rahatsızlıklara neden olabilir. Ses yalıtım sistemi ile bu durumun önüne geçilebilir ve rahat bir ev ortamı sağlanabilir ve komşular arasında oluşabilecek herhangi bir sorunun da önüne geçilmiş olur. Yalıtım sistemi, ortama ses girişlerini engelleyerek huzurlu bir mekân sağlamasının yanı sıra komşularınıza sizlerden yüksek seslerin gitmesini de önlemektedir.

Ses yalıtım sistemi ile diğer evlerden gelen ses kirliliğinin mekâna ulaşması engellenir ve evde konforlu bir atmosfer oluşur. Sağlam ve dayanıklı malzemelerle döşenen bu yalıtım sistemi yangına karşı da dayanıklılık özelliği vardır. Ses dalgalarının önlenmek istediği odalarda bu yalıtım uygulanarak ses girişi önlenmektedir. Kullanılan malzeme ortam için ne kadar uygun ve kalın ise o boyutta ses kirliliği engellenir. Ayrıca sistem ortamda akustik bir ses kalitesinin oluşmasını sağlar.

Bu ses yalıtımı ile dışarıdan çok yüksek desibelli sesler oluşsa bile mekâna kesinlikle ulaşmaz ve ayrıca ortamda yüksek sesli müzikler dinlense bile komşuların evine ulaşmasını yalıtım sistemi engeller. Yüksek ses yutma özelliği olan bu sistem ortamda sakin ve huzurlu yaşam ortamı sağlamaktadır.

Ses yalıtım sistemi ile komşulardan veya dışarıdan ortama gelen rahatsız edici seslerin önüne geçilmiş olur. Mekâna ulaşan seslerin önlenmesinin yanı sıra ortamdan çevreye ya da komşulara yüksek desibelli seslerin geçişi engellenmektedir. Profesyonel ekip ve sistem ile her türlü soruna karşı ses yalıtımı garantilidir. Bu ses sistemi ile en yüksek düzeyde ses dalgaları engellenir. Yalıtım sistemi ses kirliliğini önler ve ev halkı ayrıca komşular için rahatsız edici seslerin ortamlara ulaşması engellenir ve huzurlu ortamlar oluşur. 

Blog Son 8 Makale