0216 573 66 13

Ses yalıtım konusu bina ve konutlar arasındaki istenmeyen seslerin giriş ve çıkışlarının engellenerek kişilerin daha huzurlu ve mutlu olmalarını sağlayan uygulamalardan birisidir. Firmamız tüm yalıtım konularında tecrübeli bir geçmişe sahiptir. Yalıtım konusunda firmamızın vermiş olduğu hizmetlerden birisi de ses yalıtım hizmetidir. Bilindiği gibi binalar yapılırken binaların katlar arasına ve yan katlarda bulunan diğer katlara sesin geçmesini engelleyecek ses yalıtımı genellikle yapılmıyor.

Bina ve konutların bu şekilde inşa edilmesinden sonra bina ve konut içerisinde kişilerin yaşamları başladığında katlar arasında ve yan katlardan seslerin geliş ve gidişleri kişileri rahatsız edici boyuta gelebiliyor. Bu nedenle bina ve konut sakinleri ses yalıtım sistemleri ile bu sorunun çözümü için ses yalıtım hizmeti almaya karar veriyorlar. Firmamızın uygulamış olduğu ses yalıtım hizmeti ile binaların ve konuların katları arasında ses giriş ve çıkışları engellenebiliyor.

ses yalıtımı malzemeleri

Eğer ki bir bina ana caddeye bakan bir konumda ise dışarıdan geçen araçların oluşturduğu trafik ve korna sesleri haliyle kişileri rahatsız edecektir. Uyguladığımız ses yalıtım hizmeti ile evin ana caddeye bakmasına rağmen herhangi bir araç ya da korna sesinin duyulması mümkün olmuyor. Ses yalıtım hizmeti konusunda işçilik hizmeti oldukça önemlidir Ancak işçilik hizmetinin yanı sıra kullanılacak olan malzemeler de oldukça büyük bir önem taşıyor. Firmamız ses yalıtım hizmetini kaliteli ses yalıtımı malzemeleri ile yerine getiriyor.

Kullanılan Kaliteli Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses yalıtım hizmetinde en çok kullandığımız ses yalıtım malzemesi yumurta sünger adı verilen ses yalıtım malzemesidir. Ses yalıtımlarının başarılı bir şekilde uygulanabilmesi için etkin bir çalışma yapılması ve keşif işlemlerinin gerektiği gibi yapılması zorunlu bir durumdur. Ses yalıtımı yapılacak alanlara yumurta sünger uygulaması ile istenilen başarıyı elde edebiliyoruz.

Malzemelerin yumurta şeklinde görünmesi ile birlikte konut içerisindeki sesin konut içerisinde kalmasını sağlayan bir etki yaratıyor. Bu nedenden dolayı müşterilerimiz en çok yumurta sünger ses yalıtım malzemesini tercih ediyorlar. Kaliteli malzeme ile yapılacak uygulamada elde edilecek başarı sadece malzemeler ile değil aynı zamanda kaliteli işçilik ile gerçekleşebiliyor.

 

Blog Son 8 Makale