0216 573 66 13

SARI PİRAMİT SÜNGER

SARI PİRAMİT SÜNGER

  • Stok Kodu 1966
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 6293 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO

Üçgen piramit şeklindeki görüntüsünden dolayı bu ismi alan renkli piramit sünger , kullanıldığı mekandaki hacim akustiğini düzenlemek ve iyileştirmek için kullanılmaktadır. Poliüretan köpük ve melamin köpükten üretilen farklı seçenekleri bulunmaktadır. Piramit süngerler ses yalıtım sisteminin bir parçasıdırlar ve ses yalıtımına faydalı katkı sağlarlar ancak asıl görevleri iç ortamdaki ses yansımalarını engelleyerek ve seslerin yansıma sürelerini düzenleyerek iç ortam akustiğini düzenlemek ve iyileştirmektir. Ses yalıtım malzemesi olarak tek başlarına kullanılmaları doğru değildir.

Sarı renkli piramit süngerler, iç mekanın dış seslerden etkilenmemesini de sağlamaktadır. Renkli piramit süngerler kaliteli hammaddelerle ve ileri teknoloji uygulamalarla imal edilirler. Akustik düzenleme amacıyla iç mekanların en üst yüzeylerinde kullanılan renkli piramit süngerlerin petrol türevi malzemelerden meydana gelmesi oluşabilecek herhangi bir yangın sırasında tehlike yaratmaktadır bu yüzden kullanılacak alanlar bu durum göz önünde bulundurularak seçilmelidir. Renkli piramit süngerlerin; gri, kırmızı, mavi, sarı,  bordo, beyaz ve yeşil renklerden oluşan farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.

Piramit sünger Özellikleri

Renkli piramit sünger markalarından bazılarının, diğer markalara göre dezavantajları ve avantajları bulunmakta ve her marka ürünü birbirinden birkaç konuda farklılık göstermektedir. Bazı marka ürünleri; yüksek ısıya ve aleve karşı erime ve damlacık oluşturmazken, bazı marka ürünleri de yangına karşı dayanıklıdır ve akustik düzenlemesi daha üstündür. Esnek oluşu ve kolay uygulanabilir özelliğiyle ve farklı renk seçenekleriyle her mekana kolaylıkla uyum sağlayabilir ve uygulandığı mekana estetik bir görünüm kazandırabilir.

 Bu nedenlerle hemen her mekanda tercih edilmektedir. Kalınlık ve yoğunluğunun tamamen kullanılacak mekana ve ihtiyaçlara bağlı olarak ayarlanabileceği renkli piramit süngerler yatay ve dikey olarak kullanılabilmektedir. Tavan döşemesi, yer döşemesi ve duvar döşemesi olarak kullanılabilen renkli piramit süngerler; yaygın olarak spor salonlarında, radyo yayınevlerinde ve eğlence mekanlarında kullanılmaktadır.

Ebat Ve Fiyatlandırma
  • Kalınlık : 4cm
  • Fiyat 1 M² Fiyatıdır.
  • 1 Adet 1m² dir.
222 / 25.01.2016
Merhaba, 2m2'lik, cok ufak, kapali balkon alanim var. ses kayit alani olarak kullanmak niyetindeyim. sadece tavan ve taban komsulara degiyor. Bu kismi basitce yalitmak icin bu urun uygun olur mu acaba?
Yönetici Cevabı Adepan 2,5 cm yada adepan 5 cm kullanmanız yeterli olacaktır.
Benzer Ürünler