0216 573 66 13

İnsan kaynaklı veya teknolojik icatlardan kaynaklı olarak gelişen yüksek frekanslı sesler, gürültü kirliliğini meydana getirmektedir. Somut olmamasına rağmen gürültü kirliliği de tıpkı diğer çevre kirlilikleri gibi hem insan sağlığına, hem de çevreye büyük oranda zararlar vermektedir. Bu nedenden dolayı ses yalıtım uygulamaları yapılmaktadır. Gürültü kirliliğinin, çevredeki ve insanlardaki fizyolojik veya psikolojik zararlarını en aza indirmeyi amaçlayan ses yalıtım uygulamaları, çağımızda gelişme gösteren teknoloji ve endüstri sayesinde icat edilen araç ve gereçlerin meydana getirdiği yüksek frekanslı sesleri en uygun şekilde yutmaktadır.

Ses yalıtım uygulamaları özellikle endüstri, sanayi, turizm gibi alanlarda gelişmişlik gösteren bölgelerde uygulanmaktadır çünkü bu bölgelerde yüksek frekanslı seslere daha sık rastlanmakta, yaşan nüfus diğer bölgelere kıyasla daha yüksek olmaktadır. Bu doğrultuda ses yalıtım uygulamasına ihtiyaç duyulan bölgelerden bir tanesi de Muğla ilidir. Türkiye’nin en önemli turizm bölgelerinden bir tanesi olan Ege Bölgesi’nde yer alan Muğla ilinin de turizm açısından gelişmişliği bulunmaktadır bu nedenle her yıl binlerce konuk insanı ağırlayan ve şehre giriş-çıkış yapan yüzlerce araca ev sahipliği yapan Muğla ilinde gürültü kirliliği yüksek oranda görülmektedir. Muğla ilinin gerek yerel halkı, gerek şehirde konaklayan turistler bu yüksek orandaki gürültü kirliliğine maruz kalabilmektedir bu nedenle Muğla ilinde akustik ses yalıtım uygulaması yapılması zorunlu bir ihtiyaçtır.

Ses yalıtım uygulamaları sektöründe lider bir firma olan Adetaş Yapı, kaliteli kimliğinden hiçbir şey eksiltmeden bu sektörde faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin her ilinde olduğu gibi Muğla ilinde de ses yalıtım uygulaması hizmeti veren Adetaş Yapı; akustik panel ve halılar, yanmaz süngerler, standart ses yalıtım süngeri, bass küpü, renkli süngerler, bariyerli ses yalıtım sünger gibi birinci sınıf kalite çeşitli yalıtım malzemeleri kullanarak ve uzman kadro eşliğinde adepan ses yalıtımı, akustik ses yalıtım, bariyerli ses yalıtım gibi birçok ses yalıtım uygulaması hizmeti vermektedir. Muğla ilinde yer alan tüm otel, iş yeri, ev, açık ve kapalı iş sahası gibi mekanların  ses yalıtım uygulamasını yapabilen Adetaş Yapı, oldukça makul fiyatlarla kaliteli işler başarmaktadır.

Blog Son 8 Makale