0216 573 66 13

Manuel Süpürge Hortumu 2 Parmak 30 mt

Manuel Süpürge Hortumu 2 Parmak 30 mt

%50 İndirim
178,27 € 3.253.43 TL + KDV
  • Stok Kodu 1908
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 8768 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO
 

MAVİ RENK HAVUZ SÜPÜRGE HORTUMU

İnsanlar, gerek fikir alışverişinde bulunarak gerekse internet ve televizyonları kullanarak Adetaş Yapı Market’in yaptığı işleri görme fırsatı bulmuş ve yeteri kadar bilgi birikimine sahip olarak manuel süpürge hortumu işlemlerinin gerçekleşeceği alanı riske atmadan Adetaş Yapı Market’in profesyonel ellerinde şekillendirmeye bırakmıştır.

Bugün bakıldığı zaman; geçmişe nazaran ekonomik ve siyasal olayların işletmeleri çok çabuk bir şekilde etkilediği görülmüştür, bu etkilenmeyi pozitif yönde sağlamak isteyen bu firma; yenileşmeye bağlı olarak yatırımlar gerçekleştirmiş, tüm krizleri kendi lehine çevirerek başarılı sonuçlar elde etmiştir.

Manuel süpürge hortumu üretiminin ardından gelen yoğun iş talebini karşılarken insanların dert yandığı ve akıllarını kurcalayan birtakım olaylara geniş ayrıntıdan bakma imkanı bulmuş ve buna uygun bir çalışma sistemi geliştirmiş olan firma bu ürünün kaliteli bir elden çıkmasına ayrıca dikkat etmektedir.

Şu bir gerçek ki; manuel süpürge hortumu yapılarak uygulanması gibi ciddi işler, öyle her firmaya verilmez, ancak Adetaş Yapı Market gibi yılların birikimi ve tecrübesiyle hareket eden bir firmaya teslim edilmesi gerekir. 

 

Benzer Ürünler