0216 573 66 13

İster evimizde, ister iş yerimizde ya da stüdyo olarak kullandığımız mekanlarda olsun huzur ve etrafa rahatsızlık vermemek en önemli meselelerdendir. Gerek işimizle alakalı olsun gerekse hobilerimiz ile alakadar olsun rahatça, bir çekinme olmadan aktivasyon yapabilmemiz gerekmektedir.

Bu sebeple de ses yalıtımı mutlaka önem arz etmektedir. İstediğimi gibi hareket edebilmemiz, bunu yaparken de başkalarını rahatsız etmememiz çok önemlidir. İş gücündeki ses değişimleri, stüdyolardaki müzik kullanımı ve evlerimizdeki film izleme aktiviteleri. Hangisi olursa olsun yalıtım önem arz etmektedir. Tabii sadece çıkan ses değil, içeri girecek ve bizi rahatsız edebilecek seslerden de sakınmalı, engellemeyi başarmalıyız. Bunu da işinin uzmanı birilerine yaptırmamız gerekmektedir.

Adetaş Yapı Market bu konuda oldukça deneyimli ve uzman kişilerden oluşan bir kadro barındırmaktadır. 2005 yılında hizmete başlayan ve her geçen yıl büyüyen firma, inşaat, gayrı-menkul, yapı kimyasalları ve ses izolasyonu üzerine hizmet vermektedir. Ses Yalıtımı konusunda en başından beri faaliyet gösteren ve müşteri odaklı hizmeti önemseyen firmaya adetasyapi.com isimli internet siteleri ya da şahsi olarak şubelerden ulaşabilirsiniz. Sosyal medya organlarını sık kullanıyorsanız, iletişim için o hesapları da kullanabilirsiniz.

Son teknoloji ürünler ile ses yalıtımı yapan firma, genel ses yalıtımı yaparken, ses yalıtım bariyerleri, akustik düzenleyici işlemler ve buna yardımcı olacak sünger malzemeler kullanarak işlemleri yapmaktadır. 

Tabii bunun yanı sıra isteğe bağlı olarak oto ses yalıtımı da yaptırabilir, bu konuda firmanın tecrübesinden güvenle yararlanabilirsiniz. Yaz aylarında ve yaz aylarının sonunda dönemsel indirimler uygulandığını da belirtmek gerek. Akılda hiçbir soru ve sorun kalmadan hayatı idame ettirebilmek için bu çözümlere başvurmalı ve uzmanların kalitesine güvenmeliyiz. Adetaş Yapı Market 2005’ten bu yana sizlerin hizmetinde.

Blog Son 8 Makale