0216 573 66 13

Kırmızı Kaydırmaz Bant 2,5 Cm 25 Metre

Kırmızı Kaydırmaz Bant 2,5 Cm 25 Metre

  • Stok Kodu 1894
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsizdir.
  • Bu ürün 4527 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO ÜCRETSİ KARGO
KAYDIRMAZLIK UYGULAMA İŞLERİ : 0532 710 76 84

Kaygan zeminlerde kullanılan uygulaması oldukça basit kaydırmaz bant.

Uygulanabilir Alanlar

 
Sırlı Seramik Üzeri Kaydırmaz Bant, Sırsız Seramik Üzeri Kaydırmaz Bant, Fayans Üzeri Kaydırmaz Bant, Porselen Seramik Üzeri Kaydırmaz Bant, Mozaik Üzeri Kaydırmaz Bant, Granit Üzeri Kaydırmaz Bant, Çimento (Venedik) Mozaiği Üzeri Kaydırmaz Bant, Merme Üzeri Kaydırmaz Bantr, Ahşap Üzeri Kaydırmaz Bant, Metal

Kanuni Zorunluluk

25369 Sayılı Resmi Gazete’de Yayınlanan İşyeri Bina ve Eklentilerinde Alınacak Sağlık ve Güvenlik Önlemlerine İlişkin Yönetmelik uyarınca, 4857 sayılı İş Kanunu kapsamına giren tüm işyerlerinin zeminleri mümkün olduğu kadar kaymaz şekilde yapılmalıdır.

Güzellik göreceli bir kavramdır, bu yüzden bir ürünün, bir mekanın güzelliği insandan insana farklılık göstermektedir. Üreticiler de insanların gözlerine hitap etmeyi amaçladıkları için ürettikleri her üründe görsellik baz alan bir çalışma içerisine girerek plan- programlarına şematik birtakım unsurları katmayı uygun bulmuşlardır.

Kırmızı Kaydırmaz Bant Nasıl Uygulanır

Kırmızı da hem kadın hem erkeklerin oldukça çok sevdiği beğendiği renklerin başında gelmektedir. Bu yüzden Adetaş Yapı Market; üretmekte olduğu kaydırmaz bantların renklerini belirlerken kırmızı rengini yoğun olarak kullanmışlardır. Hemen herkes kırmızı kaydırmaz bantı hemen fark ederek daha çok bu ürünü almaya yönelmiş ve gerek yapılarında gerekse birçok alanda kullanmışlardır.

 
 
kargo
Benzer Ürünler