0216 573 66 13

Akustik ses yalıtım denildiğinde elbette akla ilk gelen dış ortamdan kaynaklı aşırı gürültünün evlerimize ve işyerlerimize girmesini engellemek gelmektedir. Ses yalıtım uygulamaları sadece dış ortamlardan evlerimize giren sesler ve gürültüler için uygulanmaz. Bunun yanında alt, üst ve yan komşularımızdan gelen sesler için iç duvarlara da uygulanır. Taban, tavan ve iç duvar uygulamaları ile de adepan ses yalıtımı yapılabilir. İnşaat aşamasında duvarların eksik malzeme kullanımı veya eskimesinden kaynaklı sesin yalıtımını hiç yapmadığı evler olabilir. Bu nedenle komşular arasında gürültü kirliliği olur. Bunu iç ses yalıtım uygulamaları ile ortadan kaldırmanız mümkün. Elbette şehir merkezlerinin yakınlarında yaşayanlar için dış etkenlerden kaynaklı seslerin evlerimize girdiği de kesindir. Hem komşulardan gelen sesler, takırtılar, sürtünme sesleri gibi tüm gürültüler yanında dış seslerin de katılması ortaya yaşama alanı kötü olan evler çıkarır. Dış ve iç gürültüler için bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri özel olarak tasarlanmıştır.

Uygulaması artık oldukça ekonomik olan ve kaliteli sonuçlar doğuran ses yalıtım uygulamaları hemen hemen her yaşam alanında görülmektedir. Akustik ses yalıtım ile ailenizle huzurlu ve dingin ev ortamı sağlarsınız. Adepan ses yalıtımı ile ister dışardan gelen araç, insan gürültülerinden isterseniz de komşularınızdan gelen seslerden kurtulabilirsiniz. Ayrıca evinizin odaları arasında da ses yalıtımı yetersiz olabilir. Bu nedenle de bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri gibi yalıtım ürünleri ile ailenize sessiz ve huzurlu ev ortamı sağlayabilirsiniz. Kayseri ilinde de adetasyapı olarak gerek iç gerekse de dış yalıtım ürünleri ve uygulamaları ile hizmetinizdeyiz.

Ses yalıtım uygulamaları sadece ihtiyaç gürültü ile karşılaşıldığında değil, konutların bir gerekliliği olarak yapılmalıdır. Şehirden biraz uzakta ve gürültünün olmadığı yerlerde oturabilirsiniz. Ancak büyüyen ve gelişen şehir yaşamından ötürü kısa sürede yakınınızda kentleşmeler gerçekleşir. Bunun için önceden akustik ses yalıtımı yapılmasında fayda olacaktır. Adepan ses yalıtımı ile Edirne ilinde tüm ses yalıtım sorunlarını, bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri gibi dünya kalitesinde yalıtım ürünleri kullanarak gidermeniz yönünde hizmet vermekteyiz.

Blog Son 8 Makale