0216 573 66 13

İşyerlerinizde ve sokakta yeterince gürültüye tahammül etmek zorunda kalmadınız mı ? Karaman şehir hayatı, araba sesleri, gürültü, hepsini unutacaksınız.  İşte bu ihtiyaç günümüzün profesyonel çözümlerinden adepan ses yalıtım ihtiyacını oluşturmuştur. Adepan Yapı olarak Karaman ilinde ev, işyeri, sanayi makineleri, jeneratörler, araç motorları ve araç iç yalıtımı konularında profesyonel çözümler sunmaktayız.

İhtiyaçları tek bir çatı altında toplayan Adetas Yapı, Adepan markası ile uyguladığı profesyonel çözümlerle yaşam alanlarınızı her türlü ihtiyaç için dizayn eder.  Farklı ihtiyaçlar için geniş ürün yelpazesi, Doğru ihtiyaç tespitini yapabilecek bilgi ve birikimi ile ses yalıtım hizmetlerini Karaman’da son müşteri ile buluşturmaktayız. Sanayileşme sebebi ile yüksek üretim kapasitesi sağlayan makineler, şehirleşme sebebi ile talep olunan bölgelerde sürekli devam eden inşaatlar, ulaşım için arabalar ve insanların vakit kazanma ihtiyacı sebebi ile çeşitli teknolojik gelişmeler çevremizi gürültülü bir hale getirmektedir. Bu gürültülerden uzaklaşma ihtiyacı şehir ve metropol hayatı yaşayan insanların özlem duyduğu bir durumdur. Konsantrasyon üzerinde de etkileri olan gürültü işyerlerinde sağlıksız çalışma ortamlarına sebebiyet verip işçi güvenliğini düşürmektedir. Konsantrasyon gerektiren durumlar için gürültü en korkunç kabusken, profesyonel anlamda ses yalıtım ihtiyacı olan sanatçılar müzisyenler veya konser salonları için ise ses yalıtım olmazsa olmaz konumundadır.

Ses yalıtım sünger kullanım alanları evler, işyerleri, profesyonel ses stüdyoları ve benzerleri için akustik yumurta süngerler, akustik piramit süngerler akustik ses yalıtım süngerler ile ihtiyacı karşılarken, sanayi tipi makineler, araç motorları gibi yüksek desibellerde ses durdurma ihtiyacı olan durumlar için ise bariyerli ses yalıtım sünger ile gerekli ihtiyacı karşılamaktadır.

Bariyerli ses yalıtım sünger  nedir ?

Bileşenlerin de kullanılan malzemeler ile sesi 2 defada minimize ederek tam performans sergiler, Yanmaz poliüretan köpük altındaki PVC bariyerler sayesinde ses yutma özelliğine sahip etkili bir üründür ve bu ürünler sesin türü ile şiddetini baz alınarak PVC  poliüretan köpük ile çeşitli şekillerde uygulanır. Sesin yoğun olduğu motor ve jeneratör daireleri, tren, gemi, tır, traktör, otobüs, kompresör ve makine etrafına ses yalıtım yapımlarında dahi oldukça başarılı sonuçlar verir

Adetas yapı olarak Karaman  ses yalıtımı hizmetlerini her alanda sunmaktayız. Kullandığımız hammaddeler Dünya standartlarında olup, profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

Blog Son 8 Makale