0216 573 66 13

Kahverengi Kaydırmaz Bant 2,5 Cm 25 Metre

Kahverengi Kaydırmaz Bant 2,5 Cm 25 Metre

  • Stok Kodu 1924
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsizdir.
  • Bu ürün 4475 Kez incelendi
Sınırlı Stok ÜCRETSİ KARGO

KAYDIRMAZLIK UYGULAMA İŞLERİ : 0532 710 76 84

Kaygan zeminlerde kullanılan uygulaması oldukça basit kaydırmaz bant.

Uygulanabilir Alanlar

 

Sırlı Seramik Üzeri Kaydırmaz Bant, Sırsız Seramik Üzeri Kaydırmaz Bant, Fayans Üzeri Kaydırmaz Bant, Porselen Seramik Üzeri Kaydırmaz Bant, Mozaik Üzeri Kaydırmaz Bant, Granit Üzeri Kaydırmaz Bant, Çimento (Venedik) Mozaiği Üzeri Kaydırmaz Bant, Merme Üzeri Kaydırmaz Bantr, Ahşap Üzeri Kaydırmaz Bant, Metal

Kanuni Zorunluluk

25369 Sayılı Resmi Gazete’de Yayınlanan İşyeri Bina ve Eklentilerinde Alınacak Sağlık ve Güvenlik Önlemlerine İlişkin Yönetmelik uyarınca, 4857 sayılı İş Kanunu kapsamına giren tüm işyerlerinin zeminleri mümkün olduğu kadar kaymaz şekilde yapılmalıdır.


Kurulduğu ilk yıldan bugüne gelinceye kadar birçok süreçten geçen Adetaş Yapı Market; müşterilerinin desteğini arkasına alarak çalışmakta ve emin adımlarla ilerlemekte olan bir firmadır. İlerleme hedefli bir çalışma içerisinde olan firma savunduğu ilkeler, vizyon ve misyonları doğrultusunda hareket etmektedir.

 Adetaş Yapı Market; uygun fiyatta kaliteyi satmasından dolayı rakipleri arasında sivrilmiş bir işletmedir. Bu yapı market sunmuş olduğu ürünler ve yapmış olduğu işler ile alakalı çok çeşitli ödeme kolaylıkları sunmakta, indirimler düzenlemekte ve müşterilerinin güler yüzlü bir şekilde firmalarından ayrılmalarına vesile olmaktadır. Bu firma için kahverengi kaydırmaz bant üretiminde kullanılan malzemenin niteliği her zaman için çok büyük önemlidir.

Kahverengi Kaydıramaz Bant Özellikleri

Kahverengi kaydırmaz bant üretimi aşamasında en önemli maliyet unsurlarından biri kullanılmakta olan malzemelerin, çevreye verebileceği olası bir kirliliktir. Bunun da en az düzeye indirgenmesi ve kaydırmaz bantın işlevinin arttırması için radikal alınmaktadır.  Rekabetin çok canlı olduğu bu dönemde, sektörde tutunmak ve ciddi bir başarı elde etmek her firmanın harcı değildir. Ancak; birçok firma, yapmış olduğu plan programlar ile geleceğe daha kesin bakma şansına erişmiş ve özellikle kaydırmaz bant üretimi yaparak birçok sektör için kurtarıcı konuma gelmektedir.

 

 

kargo

Benzer Ürünler