0216 573 66 13

Havuz Süpürgesi 38 CM ( 1,5 PARMAK )

Havuz Süpürgesi 38 CM ( 1,5 PARMAK )

%50 İndirim
57,50 € 1.049.38 TL + KDV
  • Stok Kodu 1920
  • Stokta 10 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 5537 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO
 

-Alüminyum süpürge gövdesi. 
-Her sapa uyumlu klipsli tip bağlantı sistemi. 
-Dipte kalacak ancak kullanıcıyı yormayacak tasarlanmış ağırlık oranı. 
-Liner Kaplamalı havuzlarda kullanıma uygun değildir. 
-Water Fun marka serisi. 
*Havuz vakum girişi veya skimmer ağzına özel batmaz hortum ve konik bağlantı adaptörüyle bağlanır. 
**Dip tortularının temizlenerek filtrasyon sistemine gönderilmesi sağlanır. 
**Sıvı çökelticiler veya toz çökelticiler gibi bakım kimyasalları ile birlikte kullanılarak süpürme işleminin etkinliği arttırılabilir.


Adetaş Yapı Market; bünyesinde var olan elemanlarıyla birlikte 7/24 saat boyunca çalışarak havuz bakımına, temizliğine dair ürünler ortaya koymuştur. Bu firma; günümüz şartlarının bilincinde olarak hareket etmekte olup, buna uygun bir çalışma programı kapsamında hareket eder.

Havuz Süpürgesi 38cm

 Ekonomik ve siyasal faktörlere bağlı kalınarak atılan adımlar sağlam ve güçlüdür. Nitelikli bir çalışma sürecinde müşterilerin dilek ve arzuları dikkate alınarak yapılan çalışmalar kaliteli bir havuz malzemesi üretimi ile alakalı sonuçları vermektedir. 

Adetaş Yapı Market; uygun ödeme seçenekleri sunarak havuz süpürgesi üretmekte ve en kestirme yoldan vitrinlerine koymaktadır. Yüzme konusunda profesyonel olan ve havuzla bütünleşen insanlar genellikle havuz süpürgesinin öneminin bilincindedir, işte bu bilinç dahilinde hareket etmek insanların temiz sularda yüzmelerine vesile olmaktadır. Adetaş Yapı Market’te, personellerini kendi yetiştirerek hata götürmez işler yapmak için çalışmalar sürdürmüştür.

Adetaş Yapı Market; havuzun ihtiyaçlarını gidermek amacıyla sıkı bir çalışma temposu benimsemiş, havuz temizliğine dair ne varsa tüm verileri uygulayarak müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Havuzun sterilize edilmesi ve uzun yıllar kullanımına elverişli olacak derecede nitelikli ürünler kullanılmakta olup, bu ürünlerin temin edilmesi noktasında gerekirse ithal ve ihraç etme yoluna gitmiştir.

Benzer Ürünler