0216 573 66 13

Havuz Kanalı Köşesi 25 Cm (45 derece)

Havuz Kanalı Köşesi 25 Cm (45 derece)

%20 İndirim
8,00 € 240.00 TL + KDV
  • Stok Kodu 1901
  • Stokta 60 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 4 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 3647 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO
 

ÖNEMLİ NOT 1  : FİYAT ADET FİYATIDIR.

- 45 derecelik açılar için üretilmiştir.

- Dayanıklı polietilen malzemeden üretilmiştir.

- Ürün ithaldir.

- 2 yıl garanti kapsamındadır.


Günün her saati ulaşılabilir olan Adetaş Yapı Market; son derece profesyonel bir şekilde iltizamlı bir düzen içerisinde hareket etmekten geri kalmamıştır.

Sektörde hizmet etmekte olan diğer firmaların yapmış olduğu çalışmaları da irdeleyerek yapmış olduğu işlere ivme katan bu firma, koordineli bir şekilde hareket ederek bağımsız ve düzensiz çalışmaz.

Havuz Kanalı Köşesi Nasıl Uygulanır

Estetik kaygının ön planda olduğu 21.yy da insanlar sadece kılık kıyafetlerinde değil, yaşamakta oldukları mekânda da şıklık, zerafet ve güzellik aramaktadır. Adetaş Yapı Market’te hem estetik kaygıya uygun hem de fonksiyonel havuz tipleri ile çok seçenekli bir çalışma sunmaktadır. Havuz kanalı köşesi konusunda son derece etkin bir çalışma sunan bu firma diğer firmalara nazaran teknoloji ile iç içe bir çalışma yaparak, amatörlükten ziyade daha çok profesyonel bir ikili ilişki üzerinde durarak çalışmalar yapmaktadır.

Havuz kanalı köşesinin etkinliğinin bilincinde olarak bu ürünün üretimi noktasında daha kaliteli malzemeler kullanmaya özen gösteren bu firma, müşterilerinin direktiflerini dikkate alarak hareket etmektedir. Havuz kanalı köşesi satın alınması açısından da oldukça uygun bir üründür.

 

 

Benzer Ürünler