0216 573 66 13

Hayat kalitesini ve insan sağlığını olumsuz etkileyen gürültü hem bir çevre hem de sağlık sorunudur. Belli bir desibelin üzerine çıkan ses; stres, işitme problemleri, psikolojik rahatsızlıklar gibi daha pek çok ciddi sorunu beraberinde getirir. Çoğumuz evimizde otururken yan komşumuzun evimizin salonunda gibi olmasından rahatsız oluruz veya okullarda özellikle hayati sınavlarda çocuklarımız ter dökerken geçen bir aracın sesi dikkatlerin dağılmasına sebep olabilir. Tam da bu noktada son yıllarda ciddi talep gören ses yalıtım sistemleri hayat kurtarıcılarımız olabilir. Ses yalıtım sistemleri bulunduğunuz ortama dışarının gereksiz gürültüsünü sokmadığı gibi cafe, bar, restoran, eğlence mekanları, canlı müzik mekanları hatta endüstriyel fabrika gibi aşırı gürültülü ortamlardaki sesin de dışarı çıkmasını engellemektedir. Ses yalıtım sistemleri sizi gürültünün zararlı etkilerinden koruyacak evinizde, ofisinizde hatta okullarda dışarıdaki sesin bulunduğunuz ortama girmesine izin vermeyeceği gibi kış aylarında ısı kaybını da azaltacaktır.

Ses Yalıtımı Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Peki ses yalıtımı yaptırırken nelere özen göstermeliyiz? En başta yalıtım da kullanılacak malzeme yalıtımın uygulanacağı ortama göre de doğru seçilmeli; kaliteli bir ses düzenini sağlamak ve yankıyı engellemek amacıyla akustik ses yalıtım sistemleri, bariyerli ses yalıtım sistemleri ve ses yalıtım süngerleri doğru şekilde seçilmeli ve uygulanmalıdır. Bunun için tabi ki malzemelerin kaliteli olması ve ses yutma özelliğini azami düzeyde olan sağlam ürünlerin kullanılması gerekir. Sonraki aşama ise işinde ustalaşmış ve işini severek yapan, sağlıklı ürünler kullanan uzman bir kadro bulmaktır ki; Adapen olarak sizlere ustalığımız ve kaliteden ödün vermeyen iş anlayışımızla güvenilir hizmet vaad ediyoruz. Bunun için 2005 yılından bu yana özenle ve hassasiyetle çalışıyoruz.

Yanmaz akustik yumurta süngerler, yanmaz akustik piramit süngerler ve akustik düz süngerler, ses yalıtım bariyerleri, genel ses yalıtım bariyerleri ve hatta oto ses yalıtım ürünlerimizden size en uygununu gelin birlikte seçelim.Ankara  Kalecik’te sizler için Adetaş Yapı güvencesiyle ve  profesyonel ekibimizle uzun yıllar sorunsuzca kullanacağınız kaliteli ses yalıtım sistemlerini sunuyoruz. Memnuniyetiniz işimizin bir parçasıdır. Gürültünün zararlı etkilerinden kurtulmak artık çok kolay.

Blog Son 8 Makale