0216 573 66 13

Gri Kaydırmaz Bant 2,5 Cm 25 Metre

Gri Kaydırmaz Bant 2,5 Cm 25 Metre

  • Stok Kodu 1895
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsizdir.
  • Bu ürün 5132 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO ÜCRETSİ KARGO
KAYDIRMAZLIK UYGULAMA İŞLERİ : 0532 710 76 84

Kaygan zeminlerde kullanılan uygulaması oldukça basit kaydırmaz bant.

Uygulanabilir Alanlar

 
Sırlı Seramik Üzeri Kaydırmaz Bant, Sırsız Seramik Üzeri Kaydırmaz Bant, Fayans Üzeri Kaydırmaz Bant, Porselen Seramik Üzeri Kaydırmaz Bant, Mozaik Üzeri Kaydırmaz Bant, Granit Üzeri Kaydırmaz Bant, Çimento (Venedik) Mozaiği Üzeri Kaydırmaz Bant, Merme Üzeri Kaydırmaz Bantr, Ahşap Üzeri Kaydırmaz Bant, Metal

Kanuni Zorunluluk

25369 Sayılı Resmi Gazete’de Yayınlanan İşyeri Bina ve Eklentilerinde Alınacak Sağlık ve Güvenlik Önlemlerine İlişkin Yönetmelik uyarınca, 4857 sayılı İş Kanunu kapsamına giren tüm işyerlerinin zeminleri mümkün olduğu kadar kaymaz şekilde yapılmalıdır.

 


Her geçen gün eski dönemlere nazaran kaydırmaz bant üretimi konusunda profesyonelleşen ve tüm sorunlar için geçerli bir sebep üretmeye gayret eden firmalar, her sorunu önemser ve hiçbir problemi hafife alıp, küçümsemez. Maddi getiriyi/kazancı bir yana koyarak ilk olarak kaliteli bir iş ortaya koyma çabası içerisinde olan günümüz işletmeleri dur durak bilmeden çalışmaktadır.

Gri Kaydırmaz Bant Nasıl Uygulanır

 Estetik görünümün büyük önem arz ettiği günümüzde insanlar almış oldukları ürünler de güzelliğe oldukça fazla dikkat ederek üretilen ürünlerde renk çeşitliliği noktasında çok fazla hassasiyet içermektedir. Gri kaydırmaz bant üretimi de bunlardan biridir, gri rengi birçok insanın beğendiği ve almış oldukları ürünler de sürekli olarak tercih ettikleri bir üründür. Adetaş Yapı Market; yapının sahip olduğu rengi/detayları, konumunu odak noktası olarak belirleyerek plan ve programı bu şekilde ele alır, işe girişmeden önce alet, malzeme eksikliğini temin ederek olası bir zaman kaybının önüne geçer.

 Müşteri memnuniyetini esas alarak, her işi kendi işiymiş gibi benimser ve etik davranmaktan bir gün bile şaşmaz. Genel olarak kaydırmaz bant üretimine dair tüm bilgileri yılların vermiş olduğu tecrübelere dayanarak edindiği için sistemli bir şekilde çalışmaktan şaşmaz. İki taraflı tedbir alarak hem müşterilerini hem de işletmelerini mağdur etmemeye gayret gösterir.

 
kargo
Benzer Ürünler