0216 573 66 13

Hafta sonu tatili geldiğinde şehirden ve insanlardan uzaklaşarak kafanızı dinlediğiniz anlar ne kadar güzel değil mi? Etrafınızda sizi rahatsız edecek bir gürültü yok çünkü. Hayatımız gürültü ile o kadar çok içli dışlı ki. Bunu ancak sessiz bir yerde olduğumuz zaman anlayabiliyoruz. İşte Adetasyapı size bu sessizlik ortamını evinizde sunmak için adepan ses yalıtımı ve akustik ses yalıtım hizmetlerini sunmaktadır.

Ses yalıtım işi profesyonel çalışanları olan firmaların yapması gereken bir iştir. Gaziemir Ses Yalıtımı olarak kullandığımız kaliteli malzemeler bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri ile ses yalıtım hizmetini size sunmaktayız. Kaliteli malzemelerin işinde uzmanlaşmış profesyonel çalışanları ile buluşturan Gaziemir Ses Yalıtım her türlü ses yalıtımı işinde ihtiyaçlarınızı gidermek için her zaman yanınızda.

Şehir hayatında ve yaşadığımız çevrede o kadar çok ses kirliliği var ki saymakla bitmez. İşe gitmek için kurduğunuz saat çalmadan üst komşunuzun tıraş olurken lavaboya vurduğu tıraş bıçağının sesi ile uyanıyorsanız, en üst dairedeki komşunuzun asansörü çağırmasıyla evden çıkma vaktinizin geldiğini anlıyorsanız, eşiniz binadan çıktığınızı aparman dairesinin kapısını kapattığınız zaman çıkardığı sesten anlıyorsa, öğlen uykusuna yatan bebeğiniz okul bahçesinden gelen seslerle uyanıyorsa, tuttuğunuz takımın yediği golü alt komşunuzun seyrettiği televizyondan gelen gooool sesiyle anlıyorsanız, iş yerinde hesap yaparken caddede ani fren yapan arabanın sesini sanki arabanın içinde siz varmış gibi duyuyorsanız bilin ki yaşam alanınızda mutlaka ses yalıtımı yaptırmanız gerekiyor.

Asansör dairesi ses yalıtımı ve jeneratör odası ses yalıtımı, evlerin duvar , taban ve tavan ses yalıtım işlerini adepan ses yalıtım hizmetleri ile, toplantı odası, sunu odası ve konferans salonu ses yalıtım işlerini akustik ses yalıtımı hizmetlerini sizlere vermekteyiz.

Yaşam alanlarınızın ses yalıtım işleri için Gaziemir ve çevresinde yaptığı kaliteli ve garantili ses yalıtım işleriyle  getiren Adetasyapı;  bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri  gibi kaliteli malzemelerini usta ellerle binalarınız ile buluşturduğunda evleriniz artık daha huzurlu, daha rahat ve daha sessiz. Garantili ses yalıtımı çözümleri için aramanız yeterli.

 

 

Blog Son 8 Makale