0216 573 66 13

Eviniz yada ofisiniz bir düğün salonunun yanında mı? Toplantı salonunda yaptığınız görüşme dışarıdaki bir arabanın korna sesi ile kesiliyor mu? Gece yarısı asansörün çalışma sesi asansör dairesine uzak olmanıza rağmen kulağınıza mı geliyor? Elektrikler kesildiğinde jeneratörün çıkardığı sesi çok mu duyuyorsunuz? O zaman evinizde ve işyerinizde bir eksiklikten bahsetmemiz gerekiyor. Adepan ses yalıtımı.

Ses yalıtımı, dışarıdan yaşam alanına ya da içerideki bir sesin dışarıya vereceği sesin olumsuz etkisini minimum seviyelerde tutmak için yapılan bir yalıtımdır. Yani sesin yayılmasını kontrol altına alma çalışmasıdır.Ses yalıtım işi,  kaliteli malzemeler kullanan işinde uzman bir ekibin yapabileceği bir iştir. Firmamız Adetasyapı yılların birikimi, uzman personeli, kaliteli malzemeleri ile ses yalıtım işinde garantili işler yapmaktadır.

Adetasyapı olarak ses yalıtım süngeri ve bariyerli ses yalıtım süngeri gibi kaliteli ses yalıtım malzemeleri ile yaptığımız akustik ses yalıtım ve adepan ses yalıtımı işinde siz değerli Esenyurt sakinlerinin yanındayız.Yaşam alanınız için zemin ses yalıtım, duvar ses yalıtım ve tavan ses yalıtım işleriyle artık komşunuzun bebeğinin ağlama sesini, dışarıdan gelen araba fren sesini duymayacaksınız. Ev sinema sistemi ile maç seyrederken komşuları rahatsız eder miyim diye fazla düşünmeyeceksiniz. Çünkü adepan Ses Yalıtımı ve akustik ses yalıtımı ile dış dünya ile aranızdaki istenmeyen sesleri ortadan kaldırıyoruz.

Asansör dairesi ve jeneratör odasına yaptıracağınız adepan ses yalıtımı ile bina sakinlerini rahatsız etmeyeceksiniz. Toplantı odası ses yalıtımı, ofis ses yalıtımı, sunum odası ses yalıtımı, konferans salonu ses yalıtımı ve  düğün salonu ses yalıtımı işleri için akustik ses yalıtımı hizmetiyle hem siz sessiz bir yaşama kavuşun hem de etrafınızdakiler.

Binalarda zemin ses yalıtımı, duvar ses yalıtımı, tavan ses yalıtımı için yaptıracağınız adepan ses yalıtımı hizmetleriyle aşırı ve gürültülü sesler ile aranıza engeller koyarak daha sessiz, daha huzurlu ve stressiz bir yaşam için adım atmış olacaksınız.

Esenyurt ses yalıtımı hizmetlerini veren firmamız kaliteli ses yalıtım süngeri ve bariyerli ses yalıtım süngeri ile adepan ses yalıtımı ve akustik ses yalıtımı hizmetlerini garantili vermektedir. 

Blog Son 8 Makale