0216 573 66 13

Bina ve konutların katlar arasındaki istenmeyen seslerin önlenmesi için yapılan ses yalıtım faaliyetleri sesin mekan içinde kontrol edilmesini sağlıyor. Firmamız ses yalıtım konusunda kaliteli hizmet sunarak bina ve konutlar arasındaki ses giriş ve çıkışların önlenmesini sağlayarak kişilerin daha huzurlu olmalarını sağlıyor.

Bazı binalarda ses yalıtım işlemleri binalar yapılırken bazı bina ve konutlarda ise bu işlem yapılmıyor. Bu da ilerleyen zamanda konutlarda oturan kişilerin ses yalıtım ihtiyacını ortaya çıkardığından ekstra işlem yapılmasını sağlıyor. Firmamız ses yalıtım işlemlerinin kaliteli olmasını sağlamak için öncelikle ses yalıtım uygulamasının yapılacağı alanda keşif işlemleri yapıyor.

En İyi Ses Yalıtım Malzemesi

Bu işlemlerin yapılması ile birlikte ses yalıtım uygulamasının yapılacağı alın9ın temiz olması sağlanıyor. Gerekli temizlik işlemleri yapıldıktan sonra ses yalıtım uygulaması için gerekli olan ürünün seçimine sıra geliyor. Ses yalıtım malzemeleri birbirinden çeşitlilik ve farklılıklar gösteriyor. Bu nedenle firmamız müşterilerimize en iyi ses yalıtım malzemesi sunmak için gerekli hassasiyeti gösteriyor.

Ses Yalıtım Malzemelerinin Özellikleri Nelerdir?

Ses yalıtım malzemelerinin oldukça fazla çeşitliliği vardır. Her ses yalıtım malzemesinin de kendisine has ayrı bir özelliği söz konusudur. Bazı ses yalıtım malzemeleri için renk ve şekil çeşitliliği söz konusudur. Ses yalıtım malzemelerin genel amacı konut ve binalara dışarıdan gelecek rahatsız edici sesler ile içeriden dışarıya gidecek sesler ile başkalarını rahatsız etmeyi engellemektir. Ses yalıtım uygulaması bu amaç için yerine getiriliyor.

Firmamız ses yalıtım uygulamasının yapılacağı alanda müşterinin talepleri doğrultusunda gerekli ses yalıtım malzemelerini uygulanması gereken alanlara uyguluyor. Ses yalıtım malzemeleri ile ilgili sitemizden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ses yalıtım malzemeleri içinde en çok tercih edileni yumurta sünger ses yalıtım malzemeleridir. Oldukça kaliteli olmasından dolayı birçok kiş tarafından tercih ediliyor.

Sitemizde yer alan bir başka ses yalıtım ürünlerinden birisi de akustik süngerlerdir. Akustik süngerler ses yalıtım özelliği sağlayarak katlar arasında ses akışını engelliyor. Bu da kişilerin ses yalıtım taleplerinin yerine gelmesini sağlıyor. Sitemizde birçok ses yalıtım malzemesi çeşidine ulaşmanız mümkündür. Aynı zamanda ürünlerin fiyatları da sitemizde mevcut.

En İyi Ses Yalıtım Malzemeleri Hakkında Bilgi

Günümüzde kullanılan ses yalıtım malzemeleri kalite ve özellik olarak kendi içerilerinde gruplara ayrılmıştır. Metropolleşen kentlerin mimami çözümlerinde ses yalıımına Çok daha fazla önem verilmektedir. İki daire arasında tuğla duvar yada yutong kullanıldığı zaman Bu malzemeler tek başına ses yalıtımını sağlamakta yeterli olmamaktadır. İki daire de oturan insanların genel şikayetleri yan komşudan Çok ses geliyor nasıl ses yalıtımı yapabiliriz. Üst komşudan çok ses geliyor üst kattan gelen sesleri nasıl kesebiliriz. Alt kattan çok ses geliyor alt kattan gelen sesleri nasıl kesebiliriz gibi problemlerdir.

en iyi ses yalıtım malzemeleri

Adepan ses yalıtımı İki tuğla duvar arasında kullanılırsa ortalama %80 gibi yada iki yutong arasında kullanılırsa ortalama %80 gibi ses yalıtımı sağlamaktadır. Tabiat yapanın kalınlığı da bu ses yalıtımına etki eden faktörler eden biridir. Ses yalıtım malzemeleri olan adepan ve kansorejen madde içermemesi ve tozu maması daha önceleri kullan Taşyünü gibi malzemeleri günümüzde yerini adı yapana bırakması hem insan sağlığı hem de maddi açıdan İnsanların Adepanı tercih etmesinin en büyük sebebidir.

Blog Son 8 Makale