0216 573 66 13

Son yıllarda teknolojinin de gelişimiyle şehirlerimizde ses düzeyi oldukça artmış, günlük gürültüler  rahatsız edici bir biçime gelmiş olmakta ve bununla birlikte ses yalıtımının önemi de ortaya çıkmış, Ses yalıtım sektörü de popülerliğini arttırmıştır. Yapı elemanlarının teknolojiyle doğru orantılı bir şekilde hafiflemesiyle gürültü rahatsız edici boyutlara ulaşmasına neden olmuştur. Mekana uygulanacak Akustik Ses Yalıtımı ile yaşam alanlarını veya iş alanlarını ortamın gürültüsünden ve zararlı etkilerinden rahatlıkla koruyabilirsiniz. Ses yalıtımı, kısaca gürültünün insan üzerinde oluşturacağı stres, psikolojik rahatsızlıklar ve huzursuzluğun zararlı etkilerini en az seviyeye indirmek için alınan önlemleri kapsamaktadır. Gürültü olarak bilinen, düzensiz yapılı, farklı frekanslara sahip istenmeyen ses topluluğudur.

Günümüzde bir çok farklı alanda ses yalıtımı kullanabilmektedir. Konser, tiyatro ve kayıt stüdyoları, okul, ev, iş yerleri gibi yerlerde daha popülerdir. Bazı alanlarda oldukça önemli olan ses yalıtımı, örnek olarak okul verilebilir yüksek ses ve gürültüde öğrencilerin dikkat dağınıklığı ve bunun da nedeni olarak stresten dolayı verimlilik düşecektir. Adepan ses yalıtımı yapılarak bunun gibi sorunlar ortadan kolaylıkla kalkabilir.

Adetaş Yapı, tecrübeli ve kaliteli yalıtım uzmanlarımız öncelikle yalıtım yapılacak yeri inceleyip ardından ise bu bölge için en uygun olan yalıtım malzemesi ile ses yalıtımı yapacaktır. En yüksek performansı alabilmek için genellikle en çok kullanılan ürünlerden, Bariyerli Ses Yalıtım Sünger ve Ses Yalıtım Süngeridir.

Şehir merkezlerinin gelişmesiyle araç trafiği de artmış, yoğun bir iş gününden çıkmış ve işten gelmiş iseniz evinize gelmiş huzurlu bir yatak ve sessizce dinlenmek istemeniz gayet doğal, ancak eviniz olumsuz dış etmenlerden ve seslerden etkilenmemesi oldukça zordur. Bütün bu huzurunuzu bozacak olaylardan kurtulmanın yolu ise çok basittir, Adepan Ses yalıtımı yaparak evinizde aradığınız huzuru bulabilirsiniz. Tecrübeli ve güler yüzlü elemanlarımızla bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri gibi performansı en yüksek ve en kaliteli yalıtım ürünleri ile siz müşterilerimize Düzce de evinizde huzurlu zamanları hedeflerken, bunların yanında yaptığınız ses yalıtımı ile çevreyi korumuş, yakıt tasarrufu sağlamış ve konutunuzun değerini de arttırmış olmaktadır. Adetaş Yapı olarak, Düzce ili ve çevresinde güler yüzlü, güvenli ve tecrübeli ses yalıtım çözümleri sunmaktayız.

Blog Son 8 Makale