0216 573 66 13

Mavi Deniz Makarnası

Mavi Deniz Makarnası

%50 İndirim
70,00 TL 35.00 TL + KDV
  • Stok Kodu 1866
  • Stokta 2000 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 10 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsizdir.
  • Bu ürün 4215 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO ÜCRETSİ KARGO
 

Havuz Makarnası Tanımı;

Havuz makarnası havuz ve denizlerde oyun ve yüzmeye yardımcı araç olarak kullanılan bir araçtır.

Yüzme bilen bilmeyen, çocuk ve yetişkinlerde suya batmamak için tasarlanmış bir üründür. 

Makarna kilidi kullanarak simit şekline getirmek mümkündür. Oval havuz makarnası ve yonca yaprağı havuz makarnası şeklinde üretimi yapılmaktadır. 

4 ana renkte üretilmektedir. (Sarı Havuz Makarnası, Mavi Havuz Makarnası, Pembe  Havuz Makarnası, Yeşil Havuz Makarnası) Diğer renkler için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Havuz makarnası diğer adı ile deniz makarnası olarakta adlandırılır.

Havuz makarnası ayrıca ambalaj, ev tekstili ve çiçekçilik sektöründede kullanılmaktadır.

 

Havuz Makarnası Ebat Ve Boyutları;

Uzunluk : 150 cm

 Toplu Alımlarda Özel Fiyat İçin Bizimle İletişime Geçiniz : 0542 200 40 40


Yaz mevsiminin habercisi olarak adlandırılan deniz makarnası; yüzme bilmeyen ve yeni öğrenen insanların boğulmasını (denizden/havuzdan) engellemek amacıyla üretilmiştir. Çeşitli renk ve desenleriyle büyük bir beğeni toplayan ve albenisi olan deniz makarnaları özellikle mevsimsel geçişlere bağlı olarak albenisi yüksek olan bir üründür.

Mavi Deniz Makarnası Özellikleri

Deniz makarnasının asıl amacı; insanların ihtiyaç duyduğu konuda güvenliğini sağlamak ve çabuk bir şekilde ihtiyaca cevap verebilme yetisini kazandırmaktır.

Bu amaçla kitle iletişim araçlarında çokça reklamları yapılan, insanlara özendirilen bu ürün, çağdaş bir tutum sergilemekten kaçınmamış ve neredeyse tüm platformlarda kalitesini duyurmuş firmaların üretimleri sonucu piyasaya sürülmektedir. 

Deniz makarnası üretimi yapan işletmeler yüksek çalışma temposunun meyvelerini sonuna kadar almakta ve eğlence sektöründe aktif bir rol oynamaktadır. Özellikle çocukların büyük bir keyif alarak kullandıkları deniz makarnalarını çocuklarla bağdaştırmak yanlış bir karar olmasa gerek.  

Adetaş Yapı Market’te müşterilerini firmalarında her gün çok güzel bir şekilde karşılayarak ihtiyaçlarını tespit etmeye ve ona göre bir çalışma safhası uygulayarak genelden özele inip deniz makarnası üretmektedir. Artan talepler doğrultusunda hareket ederek çalışmalar yapan firmalar, kişiye özel deniz makarnası üretimi de sunmaktadır.

 

 

Benzer Ürünler