0216 573 66 13

İnsan topluluğunun ve çeşitli amaçlarla icat edilmiş çok sayıda teknolojik makinenin çıkardığı seslerin, insan sağlığını ve çevreyi olumsuz yönde etkileyecek seviyede frekanslara ulaşması nedeniyle oluşan kirliliğe gürültü kirliliği denmektedir. Gürültü kirliliğinin gelişen teknolojinin de büyük bir katkısı bulunarak her geçen gün biraz daha artıyor oluşu nedeniyle zorunlu bir ihtiyaç hâline gelen gürültü kirliliği çözümü ise ses yalıtım uygulamaları olarak adlandırılmaktadır. Uygulanacağı iç veya dış mekana göre farklılık gösteren bu ses yalıtım uygulamaları; akustik ses yalıtımı, bariyerli ses yalıtımı, adepan ses yalıtımı gibi pek çok farklı şekilde uygulanabilmektedir.

Türkiye’de ses yalıtım uygulamaları alanında faaliyet gösteren ve her geçen gün kendisini yenileyerek bir adım önde ilerleyen Adetaş Yapı, oldukça kaliteli işler ortaya çıkarmakta ve müşterilerinin güvenini kazanmaktadır. Türkiye’nin hemen her ilinde ses yalıtım uygulamaları yapabilen Adetaş Yapı’nın hizmet verdiği illerden bir tanesi de Bolu ilidir. Doğal kaynaklar açısından oldukça zengin bir il olan ve bu doğrultuda da doğa turizmi ile kış turizmi gelişmiş olan Bolu ili, sahip olduğu sabit nüfusunun yanı sıra her yıl belli dönemlerde ağırladığı konuk nüfusuyla da oldukça hareketli bir ildir. Nüfusun belirli dönemlerde artış göstermesiyle birlikte oldukça kalabalık bir hâl alan Bolu ilinde yine bu dönemlerde oldukça yoğun bir gürültü kirliliği oluşmaktadır.

Şehre giriş çıkış yapan araçların, insanların ve daha pek çok etkenin oluşturduğu bu gürültü kirliliği nedeniyle Bolu ilinde yaşayan yerel halk, hem yaşam alanları için hem de çalışma alanları için ses yalıtım uygulamalarına ihtiyaç duymaktadır. Sahip olduğu uzman kadrosuyla Bolu ilinin hemen her bölgesinde ses yalıtım uygulamaları yapan Adetaş Yapı, uzman kadrosunun yanı sıra kullandığı yalıtım malzemelerinin kaliteli olması nedeniyle de oldukça başarılı işlere imza atmaktadır.

Yalıtım uygulamalarında bariyerli ses yalıtım süngeri, yalıtım paneli, yalıtım halısı, yanmaz süngerler, standart ses yalıtım süngeri, bass trap gibi envai çeşit yalıtım malzemesini kullanan Adetaş Yapı bu yalıtım hizmetini, yalıtımın uygulanacağı mekanın şartları dahilinde oldukça makul fiyatlarla Bolu halkına sunmaktadır.

Blog Son 8 Makale