0216 573 66 13

Çeşitli alanlarda faaliyet gösteren, farklı niteliklerdeki birçok çeşit icadın ve insan topluluğunun çıkardığı ortak sesler, gürültü kirliliğinin ilk sebepleri arasında yer almaktadır ve gelişen bölgelerde nüfus artışının yaşanmasına paralel orantıda gürültü kirliliği de bu bölgelerde yüksek oranda gözlemlenmektedir. Gürültü kirliliğinin oluşmasından dolayı ses yalıtım uygulamalarının gereksinimi daha da çok artmış ve ses yalıtım uygulamaları günümüzde, zaruri bir ihtiyaç hâline gelmiştir.

Ses yalıtım uygulamaları alanında faaliyet gösteren pek çok şirket bulunmasına karşın bu sektörde faaliyet gösteren ve rakiplerinden açık ara farkla önde yürüyen bir şirket olan Adetaş Yapı, sahip olduğu uzman kadrosu, kaliteli ekipmanları ve geniş alanda hizmet anlayışıyla bugün, Türkiye’nin hemen her ilinde ses yalıtım uygulamaları alanında hizmet vermektedir. Adetaş Yapı’nın ses yalıtım uygulamaları hizmeti verdiği illerden bir tanesi de Bitlis ilidir. Yük treni taşımacılığı hattını bünyesinde taşıyan Bitlis, özellikle pek çok ulaşım seçeneği açısından gelişmişlik gösteren Tatvan ilçesini de sınırları içerisinde bulundurması nedeniyle oldukça fazla gürültü kirliliği yaşanan illerden bir tanesidir.

Belli saatlerde faaliyet gösteren yük trenlerinin çevreye bıraktığı gürültü kirliliği, Tatvan’ın önemli bir ticaret ve ulaşım merkezi oluşundan dolayı insan topluluğundan kaynaklanan gürültü kirliliği ve daha pek çok nedenle oluşan gürültü kirliliği nedeniyle ses yalıtım uygulamasına ihtiyaç duyan ev ve iş yerlerinin bulunduğu Bitlis’te, Adetaş Yapı son derece kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmakta ve Bitlis’in her bölgesinde ses yalıtım uygulaması alanında faaliyet göstermektedir. Ses yalıtım uygulamalarında birinci sınıf kalite malzemeler kullanarak akustik ses yalıtımı, bariyerli ses yalıtımı, iç-dış mekan ses yalıtımı, adepan ses yalıtımı gibi ses yalıtım uygulamaları yapan Adetaş Yapı, Bitlis genelinde uyguladığı ses yalıtım uygulamalarında da birinci sınıf kalitede malzemeleri kullanarak hizmet vermektedir.

Uzman bir kadroya ve güvenilir bir şirket profiline sahip olan Adetaş Yapı’nın kullandığı malzemeler arasında bariyerli ses yalıtım süngeri, yanmaz ses yalıtım süngeri, bass küpü, ses yalıtım panelleri ve halıları gibi pek çok yalıtım malzemeleri yer almaktadır. Müşterinin isteğini de göz önünde bulundurarak, gerekli incelemeleri gerçekleştirdikten sonra ses yalıtım uygulamasına geçen Adetaş Yapı, kaliteli bir hizmetin yanı sıra bu hizmeti, oldukça makul fiyatlarla Bitlis’in tamamında vermektedir.

Blog Son 8 Makale