0216 573 66 13

Ses yalıtım konusunda kulaktan dolma ve eksik bilgilerle hareket etmemek gerekir. Çünkü akustik ses yalıtım uygulamaları oldukça önemli ve son dönemde de hayli gerekli bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde binalarınız ve yapılarınız değerlenirken, sizler de yaşadığınız konutlarda oldukça huzurlu ve sessiz ortamlarda yaşarsınız. Sesin ve gürültünün yaşamımıza girerek verdiği rahatsızlıklar da hayli fazladır. Stres, algı bozuklukları, çocuk ve bebeklerde işitme kayıpları ile hamile kadınlarda erken doğum riskinin yaşanması gibi birçok olumsuz etkene sebep olmaktadır. Bu nedenle aşırı sesin ve gürültünün evlerimize girmesine engel olmalısınız. Yapılacak olan adepan ses yalıtımı uygulamalarında kullanılacak olan bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri türevleri ile aşırı sesi ve gürültüyü hayatınızdan silip atabilirsiniz.

Adetasyapi olarak Bilecik ilinde de aşırı sesin ve gürültünün sizlere ve sevdiklerinize verebileceği zararları hayatınızdan tamamen silmenizi öneriyoruz. Bunun için vereceğimiz ses yalıtım hizmetleri ile kalitenin ne kadar ilerlediğine sizler de şahit olacaksınız. adepan ses yalıtımı işlemlerini uzman ekiplerce, kaliteli yalıtım malzemelerinin kullanımı ile yapmaktayız. Tüm bu işlemlerin sonucunda sizlerin ailenizle huzurlu ve sessiz ortamlarda yaşayacağınız evleri sizlere sunmaktayız. Akustik ses yalıtım çalışmalarımızla gerek dışardan gelecek olan araç trafiğine ait gürültülerin, gerek inşaat çalışmaları, insan sesleri gibi aşırı ses çıkaran konumların gerekse de  komşularınızdan da gelebilecek yüksek seslerin önüne geçilmektedir. Bunun için de bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri gibi dünya standartlarındaki yalıtım ürünlerinin temini ve kullanımı sağlayarak kalıcı ve kesin çözümlerle sesin hayatınızda artık sizin istediğiniz gibi yönlenmesini sağlanmaktadır.

Bilecik ilinde yapılacak akustik ses yalıtım uygulamaları neticesinde sadece ses ve gürültünün hayatınıza olumsuz olarak girmesine engel olmazsınız. Aynı zamanda ses yalıtım çalışmaları neticesinde, uygulanan binaların görünümleri ve değerleri de olumlu yönde gelişecektir. Adepan ses yalıtımı işlemlerini yaparken de bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri kullanılmaktadır. Ancak bunların kullanımında iç – dış duvar özellikleri, sesin veya gürültünün konutlar içerisinde oluşturduğu ses ölçüleri de doğru ve eksiksiz olarak hesaplanmalıdır ve ona göre uygulamalar yapılmalıdır.

 

Blog Son 8 Makale