0216 573 66 13

Şehir hayatında yaşayan insanlar birçok ses kirliliğine maruz kalmaktalar. Bu tür yüksek ve yoğun sese maruz kalma stres, huzursuzluk gibi sorunların başlıca sebepleri arasında sayılabilir. Bu bakımdan ses yalıtım çalışması yapılmış ortamlarda yaşamak yaşam kalitesini artırır.  Ses yalıtımı ses kirliliğinin neden olduğu sorunların üstesinden gelmeye yardımcı olmaktadır. Araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, sanayi bölgesine yakın olarak yapılmış yaşam alanları, yüksek ve sürekli ses kaynağı olan yerlerdir.  Adepan ses yalıtımı sistemleri ses yalıtımı noktasında kaliteli ürünler sunan bir markadır. Akustik ses yalıtım konusunda sektöründe tecrübeli bir kuruluş olarak müşterilere her türlü yaşam alanınızda kaliteli, güvenilir, garantili hizmetler vermektedir. Kurumsallık anlayışını ön planda tutan firmamız için müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli hedeftir.

Uzman yaklaşımlarına göre, ses sorunu özellikle çocuklar için bazı hiperaktivite, uyku düzensizliği gibi çeşitli psikolojik sorunları tetikleyebilmektedir. Yetişkinlerde ise derin uyku pozisyonunda geçirilen sürenin az olması iş hayatında verimsizliklere neden olur. İş hayatında aktif olarak çalışanlarda bir türlü dinlenememe gibi şikâyetlere sebep olmaktadır.

Yalıtım yapılacak alanlarda bariyerli ses yalıtım süngeri kullanılmaktadır. Bu bariyer sayesinde ses yalıtımı ile birlikte ısı yalıtımı da sağlanmış olmaktadır. Ses yalıtım süngeri katlar arası ses problemleri olan mekanlar ile ses yalıtımının önemli olduğu stüdyo tarzında mekanlarda da kullanılmaktadır. Radyo ve televizyon binaları ses yalıtımı uygulama alanları kapsamındadır. Firma Batman’da ses yalıtım hizmetlerini alabileceğiniz tecrübeli bir firmadır.

Yaşam alanları inşa edilirken çoğunlukla ses yalıtım çalışmalarına dikkat edilmemektedir. Yeni ve modern tarzdaki binaların bazılarında dahi ses yalıtımı ihmal edilmektedir. Halbuki gittikçe kalabalıklaşan şehirlerde, ses kaynakları sürekli artmaktadır. Pencere kısımlarında kullanılan pvc ses yalıtımında yeterince çözüm sağlamamaktadır. Bu durumdan dolayı binalarda akustik ses yalıtım çözümleri uygulanması gerekliliği ortaya çıkar. Adetasyapi ses yalıtımı çözümlerinde sorunsuz kalıcı hizmetler sunar. Batman gibi yoğun sanayi bölgesinde dahi ortaya koyduğu uygulamalarla müşterilere sessiz, rahat ve huzurlu bir mekânda yaşama olanağı sunar.  

Sizler de yüzlerce müşterimiz gibi Adepan ses yalıtımı ürünlerini tercih ederek ses yalıtımı deneyimini uzman bir ekiple tecrübe edebilirsiniz. Firmamız randevu ile keşif çalışmaları yapmaktadır. Sayfada bulunan telefonlarla firmamıza ulaşabilirsiniz. 

Blog Son 8 Makale